Virtuální server? Lepší řešení je cloud server

Cloud server je skvělé řešení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.11.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Virtuální server se v určité fázi ukázal jako levnější řešení samostatných serverů, které byste si pronajali v dálkovém centru. Pokud nemáte velký objem dat, používáte pro svoji činnosti méně aplikací, méně databází či méně e-mailů, není nutné, abyste si pořídili dedikovaný nebo managed server, virtuální server vám bohatě stačí. Funguje totiž tak, že na jednom hardware běží více aplikací pro více firem. Je to pro firmy levnější, když nepracují s velkým objemem dat, přitom se zbaví starostí za opravy a provoz.

V čem je cloud server lepší než virtuální server?

Virtuální server můžete také nahradit cloud serverem, který je operativnější a nabízí více funkcí. Čím je tedy lepší cloud server než virtuální server? Lze podle potřeby přidávat či ubírat RAM paměť, zvyšovat počet procesorů nebo velikost disku. Virtuální server je cenově výhodnější, ale má méně funkcí, v určitých chvílích jeho výkon může kolísat a není tak bezpečný jako cloud server. Ten nabízí větší spolehlivost, protože data jsou provozována na více serverech. V případě výpadku se přesunou na jiný server, takže nenastane žádná prodleva.  Další možností datových služeb je server housing.

Máte vlastní server? Pak využijte server housing

Server housing se vyplatí v případě, že už máte vlastní server, ale chcete mít zajištěn servis a neustálé monitorování. Váš server se umístí do samostatného střediska, kde jsou výkonné zálohovací jednotky a tým proškolených administrátorů. Ptáte se, co server housing ještě umožňuje? Servis 24 hodin, sedm dní v týdnu, technologicky nejmodernější prostředí dle protokolu TIER IV, zálohovací zdroje a vyšší bezpečnost. Vedle dedikovaných serverů, managed serverů a virtuálního serveru je server housing nejlevnější variantou datových služeb ve velkých centrech.

 

Témata: virtuální server, server housing, cloud servery, hosting, server hosting | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300