Moderní látková kabelka - skvělý doplněk na každodenní nošení

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 23.11.2015 | Obchod, e-commerce

Hradec Králové (Pressweb) - Kabelky dnes zakoupíte v celé škále stylů a barevných provedení. Pokud hledáte kabelku, kterou byste využili na nošení především ve volném čase, je ideální volbou látková kabelka. Je velmi univerzální - hodí se totiž do města i do přírody, do práce i do školy. Při jejím výběru však doporučujeme zohlednit celou řadu parametrů.

Při koupi látkové kabelky se zaměřte především na kvalitu použitých materiálů. Určitě je výhodné, pokud jsou voděodolné. Jestliže začne pršet, tak vám neprovlhnou věci, které máte uvnitř kabelky. Dále ji vybírejte podle velikosti. Kabelka může být doplněna ramenním popruhem nebo je určena pouze na nošení v ruce. Pevnost uch či popruhu pak výrazně ovlivňuje její celkovou nosnost.

Kabelka může být také polstrovaná, takže je celkově pevnější. Jestliže polstrování chybí, není sice tak pevná, ale může nabídnout zase jiné výhody - například ji snadno složíte a pohodlně uložíte do větší tašky. Bohatou nabídku těchto dámských kabelek a tašek má pro své zákaznice připravenou obchod Abags.cz, kde vybíráte až ze 600 různých barevných motivů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854