Kvalitní měření krevního tlaku

Kvalitní měření krevního tlaku ABPM
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.11.2015 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Krevní tlak je zabiják, který nebolí. Postupuje pomalu, po malých krůčcích, nenápadně. Bez pravidelného lékařského vyšetření si ho vůbec nemusíte všimnout. Není jak. Nebolí. Při lékařských kontrolách se chová trochu zákeřně. Pokud už tušíte, že nemusí být vše v nejlepším pořádku, mohou se u lékaře dít věci.

Stačí jen vědomí, že se blíží vyšetření s měřením krevního tlaku, a krevní tlak Vám automaticky vyskočí. Poznat, kdy Vám tlak vzrostl z nervozity a kdy jde o patologickou změnu, nemusí ani zkušený lékař.

Abyste měli o tom, jak na tom jste, reálnou představu, k tomu slouží kontinuální měření krevního tlaku se záznamem naměřených hodnot. Záznamníky krevního tlaku ABPM jsou malé kompaktní přístroje, které zaznamenávají naměřené hodnoty krevního tlaku po dobu 24 nebo 48 hodin a více. Pro zajištění maximálně přesných výsledků používají oscilometrickou metodu. Její základní výhodou je odolnost proti nežádoucím artefaktům, ke kterým při dlouhodobějším měření krevního tlaku může docházet.

Záznamník pro ABPM TonoTrack se může pochlubit kompaktním designem a přitom odolným provedením tak, aby jeho používání nebylo spojeno s nežádoucím diskomfortem. Zároveň se velmi snadno obsluhuje a má velmi nízkou hmotnost a tichý provoz, takže Vás při měření nebude rušit. Součástí balení jsou i dvě různě velké manžety.

Záznamník pro ABPM TonoTrack měří nejen v nastavených intervalech, ale na ovládání najdete i multifunkční uživatelské tlačítko pro spuštění extra měření. Důležité informace a naměřená data jsou navíc k nahlédnutí okamžitě na displeji, a zároveň se pomocí připravených portů snadno stahují do počítače k pozdější podrobné analýze. Kvalitní měření krevního tlaku, s výsledky neovlivněnými nežádoucími vnějšími vlivy, zajistí systémy ABPM TonoTrack.

 

Témata: EKG, ABPM TonoTrack, Klidové EKG | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300