Přístroje klidového EKG

Přístroje pro měření klidového EKG
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.11.2015 | Zdraví

Praha (Pressweb) - EKG přístroje jsou základními diagnostickými přístroji, které se v lékařských ordinacích u praktických lékařů i u specialistů používají už desítky let. Přesto se tyto přístroje mezi sebou zásadně odlišují. Tím základním rozdílem není kvalita naměřených výsledků, ale především jednoduchost a snadnost používání a také bezporuchový chod.

SEIVA EKG Praktik je kompletní řada špičkových přístrojů EKG, které jsou vyvinuty díky téměř dvacetiletým zkušenostem v oboru vývoje přístrojů pro vyšetření v oblasti elektrokardiografie.

Přístroje na měření klidového EKG společnosti SEIVA shodně vynikají jednoduchým ovládáním, vysokou spolehlivostí a kvalitním dílenským zpracováním. V našem portfoliu najdete základní přístroje pro provoz v ambulancích, robustnější přístroje s různými typy výstupů pro využití na klinikách, ale i speciálně upravené přístroje pro provoz v terénu.

EKG SEIVA Praktik je nejprodávanější EKG zařízení. Pro své moderní a spolehlivé dvanáctisvodové provedení se používá především v ambulancích.

EKG SEIVA CardioWriter a EKG SEIVA CardioTouch jsou moderní dvanáctisvodové EKG přístroje na kolečkách, vhodné především pro specializované kardiologické kliniky a ordinace.

EKG SEIVA Portable je přenosné dvanáctisvodové EKG, které oceníte především při práci v terénu. Nejenže je kompaktní a snadno přenosné, ale díky bezdrátové komunikaci umožňuje přenos EKG křivek v reálném čase.

Přenosné termopapírové EKG AR600 AR1200 a AR 2100 jsou klasická přenosná EKG zařízení s propojením do PC. Jsou vhodná především pro lékaře, kteří preferují klasické termopapírové EKG s ukládáním EKG dat v počítači.

Zařízení pro klidové EKG jsou kvalitně zpracované přístroje na špičkové úrovni, navržené především s ohledem na potřeby lékařů, kteří ocení jejich bezchybné fungování a jednoduchou obsluhu.

 

 

 

Témata: EKG, Klidové EKG, přístroje EKG | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300