Vzduchotechnika: Klimatizací to teprve začíná

Vzduchotechnika a klimatizace
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.11.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Připravujete stavbu nového domu? Nebo se chystáte zrekonstruovat stávající objekt a chcete ho provozovat co nejekonomičtěji? V takovém případě určitě budete řešit efektivní systém vzduchotechniky. Bez vzduchotechniky se moderní domy neobejdou. Vzduchotechniku potřebují ke svému provozu tepelná čerpadla, předávající získané teplo do vzduchu.

Efektivní systém vytápění za chladného období roku je doplněn o rekuperaci: Ta se stará o výměnu vzduchu v místnostech a o předávání tepla z odváděného vzduchu a jeho předávání vzduchu přiváděnému. Rekuperace potřebuje ke svému provozu vzduchotechniku. Ne náhodou se přitom bez rekuperace a vzduchotechniky neobejde téměř žádný z energeticky úsporný a vůbec žádný z pasivních domů.

Pokud budete přes léto používat klimatizaci, která se v posledních letech stává čím dál tím nezbytnější součástí našich domů, budete potřebovat ochlazený vzduch rozvést po místnostech pomocí vzduchotechniky. Pořizovat klimatizační jednotku pro každý chlazený prostor zvlášť je neekonomické jak z hlediska pořizovacích nákladů, tak z hlediska nákladů na provoz.

Montáž vzduchotechniky se proto stane jednou z nedílných součástí Vaší stavby či rekonstrukce. Kvalitně navržená a zhotovená vzduchotechnika odpovídá svými dimenzemi velikosti prostor a používaným technologiím.

Aby vzduchotechnika ve Vašem domě optimálně fungovala, je třeba kvalitní návrh a precizní montáž. Kvalitně provedenou montáž vzduchotechniky Vám zajistí firma Ventilátor expert. Naše nabídka zahrnuje vzduchotechniku pro kuchyně a restaurace, pro komerční objekty, pro průmysl, pro rodinné domy a byty. Dodáváme a montujeme vzduchové clony a vzduchotechnická zařízení nejen navrhujeme a montujeme, ale postaráme se i o správu a údržbu veškerých vzduchotechnických zařízení.

Témata: klimatizace, vzduchotechnika, montáž vzduchotechniky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300