Novicom partnerem konference Bezpečnost a dostupnost dat

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 23.10.2018 | Telekomunikace, IT

Dne 25. října 2018 se v Bratislavě v prostorách hotelu Austria Trend uskuteční odborná konference "Bezpečnost a dostupnost dat". Konference cílí na aktuální trendy bezpečnosti, ochrany a správy dat. Novicom představí svá řešení během odborné přednášky Vítězslava Šavla na téma "Přínosy integrovaného monitoringu a správy sítě pro budování kybernetické ochrany".

Konference přinese podrobné informace o současných evropských i národních právních normách ovlivňujících bezpečnostní postupy a opatření, jakými jsou Zákon o kybernetické bezpečnosti, směrnice NIS a General Data Protection Regulation (GDPR). Důležitým tématem bude také vážná bezpečnostní chyba v čipech na občanských průkazech.

Program konference: https://bdd.exponet.sk/program

Kromě prezentace se budete moci se zástupci Novicomu setkat během konání konference také u prezentačního místa v předsálí.

Místo konání: Hotel Austria Trend, Vysoká 7490/2A, Bratislava

 

Témata: data security, network management, AddNet, BVS, cyber security, Novicom | Region: Slovensko

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231