Vesty Alpine Pro do chladnějšího počasí

Zadavatel: BEOM.cz | 21.10.2017 | Sport, volný čas, zábava
Outlet-Alpine.cz
Autor fotografie:
Outlet-Alpine.cz

Záludné podzimní počasí je velice zrádné. Není ani příliš teplo a vlastně není ještě ani úplná zima. Kdo se rád pohybuje aktivně venku, velmi dobře to ví. Slabá vrstva trička je nedostačující a při tom v bundě se člověk zapotí po prvních pár klidných krocích, natož pak při pořádném výšlapu. Pokud hledáte ideální variantu, jak se v tomto období obléknout tak, aby Vám bylo příjemně, a v neposlední řadě jste chránili před prochladnutím i svá záda a zátylek, jednoznačně zvolte kvalitní vesty Alpine Pro.

Outdoorvé vesty Alpine Pro pro ženy i pro muže

Ultralehké materiály a jejich vysoká odolnost, nebo permanentní voděodolná impregnace, či membrána Windbarrier, softshellové i zateplené modely. To vše najdete v provedení pro muže, ženy i děti na českém internetovém obchodě Outlet-Alpine.cz Vybírat můžete z nabídky propracovaných kousků s kapucí i bez ní. Přiléhavé, ale přesto pohodlně střižené varianty naleznete jak v nejoblíbenější černé barvě, tak i v dalších moderních barevných provedeních. Vesty Alpine Pro lze nosit jen tak přes tričko, nebo i přes mikinu. Neprofouknou a díky vodnímu sloupci u některých modelů ani nepromoknou. Vaše tělo tak bude chráněno před nepříznivými vlivy nepříjemného počasí na každém kroku. Pokud pak nebudete vestu potřebovat, díky ultralehkému provedení a skladnosti Vám v batohu nezabere příliš moc místa a na jeho váze to ani nepoznáte.

Moderní a stylové provedení

I vesty Alpine Pro se vyznačují moderním designem a prvotřídní kvalitou. Poznáte to na propracovaném střihu, důmyslném umístění kapes se zipy, aby Vám z nich nevypadly drobnosti, a u některých modelů najdete i náprsní kapsy pro uložení cennějších věcí, které je potřeba mít po ruce a přesto pod kontrolou.  Lehké vesty unosíte prakticky po celý rok, proto se rozhodně vyplatí je mít ve svém šatníku!

Témata: vesty Alpine Pro

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz