Unibet: Chovanec prorokem nebude, Sparta na Slovanu vyhraje

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 23.10.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 22. 10. 2014: – Federální souboj slovenského mistra nenastartuje, výhru si z Pasienek odvezou „Čehúni“. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří ve čtvrtečním zápase Slovanu Bratislava se Spartou jasně favorizují na výhru českého mistra, na jehož vítězství vypsali kurz 1,85.

Na slovanisty, kteří do zápasu půjdou s pětizápasovou šňůrou porážek a v rámci prvního zápasu pod novým koučem Chovancem, se sází v kurzu 4,25, smír a slovensko-česká dělba bodů je pak oceněná kurzem 3,50.

„V rámci evropské soutěže se při střetnutí Sparty se Slovanem dá mluvit o derby a ta jak známo obvykle favorit nevyhrává,“ komentuje zápas marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Na druhou stranu, podle našeho mínění je v tuto chvíli Sparta oproti Slovanu napřed téměř ve všem, jak kvalitou kádru, tak trenérem a především formou. Takže tři body by měly putovat do Česka,“ dodává marketingový šéf sázkovky.

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024