Masivní nábytek skvěle vypadá a krásně voní

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 22.9.2017 | Reality, bydlení

Při zařizování bydlení věnujeme největší pozornost výběru nábytku. Ten má v domácnosti roli nejen praktickou, ale i estetickou. Musí tedy nejen dobře sloužit, ale i dobře vypadat a dodat interiéru ten správný šmrnc. Každý toužíme po bydlení, které bude přesně dle našeho gusta a to do posledního detailu. Vybíráte-li nábytek do vašeho domu nebo bytu, určitě hledáte takový, který se může pyšnit dech beroucím designem a který vám zároveň může nabídnout dlouhou výdrž nebo odolnost. A co takhle vsadit na masivní nábytek, který předčí všechna vaše očekávání?

Láska na první pohled

Věříte na lásku na první pohled? Nábytek z masivu vás přesvědčí, že něco takového skutečně existuje - vy si jej totiž okamžitě zamilujete! Nábytek působí robustním dojmem a okamžitě se ujme role dominantního prvku každé místnosti, do které vnese ono pověstné teplo domova. Ne nadarmo na masivní nábytek sázeli již naši předci, kteří už před několika set lety uměli ocenit jeho krásu i skvělé vlastnosti.

Od židle po komodu

Masivní nábytek je v poslední době stále oblíbenější, čemuž se vůbec nelze divit. Vypadá krásně na pohled, je příjemný na dotek a k tomu všemu ještě nádherně voní. Z masivního dřeva se dnes vyrábí židle, komody, skříně, vitríny, stolky pod televizi, konferenční stolky, knihovny, stoly i postele. Zkrátka vše, na co si jen vzpomenete. Nabídka je tedy více než pestrá a i vy jistě najdete to pravé ořechové pro vaši domácnost.

Moderní i s nádechem dávných časů

Výhodou masivního dřeva je fakt, že se s ním dá skvěle pracovat. Díky tomu může získat nejen moderní podobu, ale může být i v takovém stylu, který ve vás evokuje dávné časy. Spojením masivního dřeva, pečlivé řemeslné práce a vzpomínek na doby našich babiček, je rustikální nábytek. Hodí se nejen na chalupy nebo chaty, kdy chcete zachovat to pravé kouzlo, ale bude se skvěle vyjímat i v rodinných domcích nebo bytech.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667