Předvýběr.CZ se stal partnerem klubu Technology Florbal Mladá Boleslav

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 22.9.2017 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - 22. 9. 2017: S novou sezónou se partnerem mladoboleslavských florbalistů stala personální společnost Předvýběr.CZ.

„Mám z toho velkou radost. Sport patří dlouhodobě k významným mimopracovním aktivitám našeho týmu,“ říká František Boudný, obchodní ředitel Předvýběru.CZ.

Dohoda o partnerství byla zatím uzavřena na jeden rok s možností jejího dalšího prodloužení. „Věřím, že společně s mladoboleslavským klubem najdeme spoustu příležitostí, jak si být navzájem prospěšní. Určitě to nevnímám jenom jako formální partnerství,“ dodává šéf personálky.

„Jsme velice rádi, že naším novým partnerem se stal Předvýběr.CZ. Věříme, že společně prožijeme mnoho sportovních úspěchů a těšíme se na vzájemnou spolupráci,“ říká generální manažer mladoboleslavského klubu Tomáš Pacák.

Technology Florbal Mladá Boleslav patří mezi nejvýznamnější české florbalové kluby, který hraje Tipsport Superligu; nejvyšší soutěž dospělých hraje nepřetržitě od sezóny 2004/2005. Ve dvou sezónách byl vicemistrem ligy, třikrát vyhrál Pohár České pojišťovny.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. Výsledkem úsilí společnosti je více než 100 zpracovaných pracovních pozic měsíčně, nejenom v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 35 zaměstnanců.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024