Moderní a designová značka TORK pro Vaši hygienu

Zadavatel: BEOM.cz | 22.8.2017 | Zdraví
Xobaly.cz
Autor fotografie:
Xobaly.cz

Značka TORK vyniká svým velice moderním a nadčasovým zpracováním. V oblasti hygieny se již dlouhou řadu let zabývá výrobou zásobníků a naplní všech druhů a nabízí toho ještě mnohem více. Náš internetový obchod Xobaly.cz má pro Vás připravenou širokou škálu produktů pro udržení hygieny na té nejvyšší možné úrovni s ohledem na ekonomicky výhodnou cenu a prvotřídní design.

Kvalitní zásobníky TORK pro každé místo

Pokud vybavujete toalety, jistě přemýšlíte, jaký typ doplňků zvolit. Tato značka nabízí zásobníky TORK na papírové ručníky, pěnové mýdlo i toaletní papír. Vše můžete pořídit z velmi odolných plastů, které vydrží i velice časté využívání. Právě proto jsou vhodné i pro velmi frekventovaná místa, jakými jsou školy, obchodní centra a další velmi zatížené prostory. I jejich údržba a doplňování náplní je velmi snadné a pohodlné. Zároveň TORK nabízí i kompaktnější varianty pro kanceláře, hotely, nebo restaurační zařízení, kde frekvence návštěvníků není tak vysoká a není tedy potřeba velkého objemu. Vybírat můžete z elegantních bílých nebo černých provedení, která dokonale ladí k sobě. Proto můžete vybavit Vaši toaletu vším v jednotném designu.

TORK i pro restaurace a hotely

Pro restaurační zařízení dále nabízíme například i komfortní zásobník TORK na papírové ubrousky. Lze jej umístit na stůl, či samoobslužný bar, a každý návštěvník jej má tak pohodlně kdykoliv po ruce. K dostání je v bílé, černé i červené variantě. Zvolit ale můžete i moderní zabudovatelný typ.

Náplně pro každý zásobník TORK

Pro veškeré zásobníky máme skladem samozřejmě i náplně Tork. K dostání jsou jak klasické papírové ručníky, tak toaletní papír nebo pěnová mýdla. Dále máme v sortimentu i průmyslové utěrky, nebo kosmetické kapesníky. Samozřejmě vše v extra kvalitě a za dostupné ceny. 

Témata: Tork, zásobníky Tokr | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz