Kovovýroba zahrnuje schody a zábradlí

Kovovýroba
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.7.2020 | Služby

Praha (Pressweb) - Máte zájem pořídit si do svého objektu ocelové schody a zábradlí? Obraťte se na firmu, která má s touto výrobou zkušenosti a je vybavena potřebnou technikou. Například společnost Promal z Jílového u Prahy má dlouholeté zkušeností s kovovýrobou a nabízí zákazníků automatické posuvné brány, různé druhy plotů a oplocení, výrobu žebříků, ocelových rámů, sklepních kójí, chovatelských kotců a dalších produktů z ocele. Poskytuje i dílčí činnosti při jejich výrobě, tj. řezání, svařování, ohýbání či broušení. Zabývá se i přípravou pro uchycení solárních panelů na nejrůznější objety.

Schody a zábradlí vyžadují technické i kreativní myšlení

V kategorii kovovýroba zajistí Promal celý proces od projektu až po úpravu finálního produktu. Samozřejmě, když si přinesete svůj vlastní nákres, pracovníci se jím budou řídit. Základem kvalitní práce v oboru kovovýroba je přesnost a schopnost technického myšlení. Například schody a zábradlí představují výrobky, které se musí přizpůsobit konkrétnímu místu určení - vždy jde o výrobek na míru. Jiné zábradlí se hodí do panelového domu, jiné pro dům z třicátých let. Jejich návrhy vyžadují kreativitu i znalosti historického období. Někdy je to téměř umělecká práce.

Kovovýroba jsou i automatické brány a vrata

kovovýroba zahrnuje i moderní brány a vrata. Posuvné brány jsou samonosné nebo pojezdové. Samonosné umožňují posun křídla brány nad terénem, není proto nutné neustále uklízet prostor v dráze křídla. Pojezdové brány mají vodící kolečko, které se pohybuje po zemi. Pro správnou funkci je pak nutné mít čistý povrch v dráze kolečka. V rámci kovovýroby řeší Promal i úchyty a konstrukce solárních panelů. Konstrukce pro solární panely či další fotovoltaiku vyrábí z lehkých profilů, aby co nejméně zatěžovaly střechu nebo fasádu.

 

Témata: kovovýroba, kovové konstrukce, schody, kóje, zábradlí, vrata | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300