Jak probíhá výroba tlakových nádob?

Tlakové nádoby představují uzavřené stojaté, respektive ležaté nádoby válcového tvaru vyrobené z kvalitní oceli. Disponují kuželovým dnem a víkem.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 22.7.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Uplatnění tlakových nádob je skutečně široké. Využívají se v mnoha průmyslových oblastech, jako je například pneumatický, vodárenský, farmaceutický, hutní a chemický průmysl. V neposlední řadě se používají ve vodním hospodářství a dalších segmentech. V následujících řádcích se podíváme, jak probíhá výroba tlakových nádob a kde tyto výroby koupit.

HANAKOV spol. s.r.o. – specialista na tlakové nádoby

Nejprve si představíme společnost, v jejíž kompetenci je vedle ostatních služeb také výroba tlakových nádob. Firma HANAKOV spol. s.r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá firma KOVOSTROJ. O pět let později došlo k transformaci na HANAKOV, spol. s.r.o.. Na svém počátku se společnost orientovala především na zámečnickou výrobu, dodávku a montáž ocelových konstrukcí. V roce 1998 do svého portfolia služeb zahrnula kovoobrábění, které dnes tvoří 80 % z celkového objemu výroby.

Výroba tlakových nádob

Veškeré tlakové nádoby, jež nabízí HANAKOV, se pyšní certifikací, která se s ohledem na exportní trh liší. Tlakové nádoby se vyrábí nejmodernějšími technologiemi. Můžete si objednat výrobu a dodávku tlakové nádoby na míru, neboť firma disponuje prostornými výrobními halami.

K výrobě tlakových nádob se používají materiály nejvyšší jakosti, jež respektují evropské normy pro materiály. Tím je zajištěna jejich dlouhodobá životnost. Společnost zaměstnává odborné pracovníky, jež mají kvalifikaci dle směrnice PED, a tak mohou provádět nerozebíratelné spoje. Finální povrchová úprava tlakových nádob se provádí ekologickými nátěrovými hmotami.

Pakliže hledáte dodavatele tlakových nádob, můžete se obrátit právě na specializovanou firmu HANAKOV, spol. s.r.o. s dlouholetou tradicí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.