Vysoká efektivita, zanedbatelná cena – nové virtuální kurzy jsou tu!

Osobní či firemní rozvoj a projektové řízení – to jsou témata, která jsou obsahem nových virtuálních kurzů od MotivP.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 22.7.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - MotivP je přední poradenskou a vzdělávací společností, která rozvíjí své aktivity nejen v České republice ale i na Slovensku. Právě tyto dva kurzy mohou nabídnout cenné vědomosti i praktické příklady, které se jen obtížně získávají. Cena kurzů je přitom možná až směšně nízká.

Kdo je MotivP

Společnost MotivP na trhu působí již dvacet let a garantem jejich služeb je respektovaný odborník na psychologii František Hroník. MotivP se věnuje firemnímu řízení, psychodiagnostice, nabízí i individuální koučink, provozuje Školu Cílevědomého koučinku a organizuje také Assessment a development centrum. Společnost se věnuje především pořádání virtuálních kurzů, které jsou určeny pro jednotlivce i společnosti.

Virtuální kurzy – za jednu platbu neomezený přístup

Cílem virtuálních kurzů od MotivP je nabídnout individuální školení pro každého, kdo má zájem o osobní rozvoj. Velkou výhodou je, že kurz je možné sledovat třeba z pohodlí domova nebo přímo z kanceláře. Virtuální kurzy od MotivP jsou zajímavé svou cenu. Jejich cena se pohybuje v řádech stokorun. Přitom platí, že zájemce za kurz zaplatí jen jednou a tím získá neomezený přístup ke kurzu. Jeden kurz tak může vidět třeba i celé společnost o stovce zaměstnanců.

Kurz Kaizen

Patří mezi velmi populární. Kurz představuje praktický způsob, jak efektivně začít se změnou. Je určen pro jednotlivce i firmy. Tento kurz kaizen například ukazuje, jak provést změny k lepšímu v řízení i organizaci společnosti i v rámci osobního života.

Kurz Projektové řízení

Kurz projektové řízení má za cíl naučit, jak úspěšně vést a dokončit projekt. Jeho obsahem jsou nejen nástroje k nastavené dobrého projektu. Posluchači se dozví i to, jak optimálně rozdělovat role v týmu či jak řešit i zdánlivě obtížně kombinovatelné věci.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.