Interactive Data uvádí řešení splňující požadavky AIFMD

Zadavatel: Marketwired, LP. | 22.7.2014 | Finance, ekonomika

Umožnuje podpořit rozsah požadavek na ohodnocení, řízení rizik a podávaní zpráv

LONDON, UNITED KINGDOM--(Marketwired / Pressweb - Jul 21, 2014) - Interactive Data, vedoucí poskytovatel nezávislých referenčních cen a údajů, dnes představila řešení, které pomůže finančním institucím splnit směrnici pro správce alternativních investičních fondů (AIFMD), kterou musí správci investičních fondů splňovat od 22. 7. 2014.

Řešení pomůže správcovi alternativních investičních fondů a jeho poskytovatelům úspěšně zvládnout přechod na AIFMD a zabezpečit stálé dodržování této směrnice. Nové požadavky na hloubkovou kontrolu, transparentnost a podávání zpráv v rámci této směrnice představuje zejména pro firmy, které dosud nespravovali anebo neprovozovali tyto funkce, řadu výzev při údajích a oceňování.

Interactive Data, se svými hlubokými znalostmi procesů zapojených do toků dat v rámci firmy, dokáže rychle klientovi pomoct identifikovat a adresovat jejich potřeby ohledem směrnice AIFMD. Například, aby bylo možno klasifikovat portfolia správců alternativních investičních fondů (AIFMs) podle typu aktiv a zeměpisných kategorií, jak je určeno v pokynech Evropského orgánu pro cenné papíry a trhy (ESMA) týkající se povinnosti hlášení údajů, správci alternativních investičních fondů potřebují na míru přizpůsobené referenční údaje, včetně příslušných kódů. Interactive Data nabízí zakázkové referenční AIFMD údaje, zahrnující taxonomii ESMA  pro identifikaci a definici datový položek a typy aktiv.

"Jsme přesvědčeni, že naše ESMA definované, AIFMD specifické datové položky spolu s *oceněnou kalkulací cen, referenčními údaji a robustní analýzou může pomoci firmám úspěšně zvládnout přechod a zabezpečit stálé dodržování směrnice AIFMD," řekl Anthony Belcher, ředitel EMEA pro cenotvorbu a referenční údaje Interactive Data. "Naše řešení je klienty nasazováno a jsme potěšeni, jak hladký proces to je. Interactive Data pomáhá naplňovat jejich potřeby prostřednictvím různých inovativních metod a intuitivního zobrazení, včetně Vantage(SM), průmyslem *uznaný portál pro transparentní cenotvorbu, "dodal.

*Interactive Data získala v roce 2014 cenu Nejlepší poskytovatel Ohodnocení a referenčních údajů od Inside Market Data/Inside Reference Data.

Interactive Data byla oceněna za nejlepší Cenotvorbu a Zobrazení trhu v roce 2014 v soutěži Systems in the City.

 

Představení korporace Interactive Data
Korporace Interactive Data je ověřený lídr v oblasti finančních informací. Tisíce finančních institucí a aktivních obchodníků, stejně jako stovky poskytovatelů služeb a softwaru, odebírá naše dlouhodobé hodnocení příjmu, referenční údaje, údaje o trhu v reálném čase, obchodní infrastrukturní služby, analýzy investic s pevným výnosem, desktopové a webové řešení. Nabídka služeb Interactive Data celosvětově podporuje kritické funkce klientů, včetně ocenění portfolia, dodržování předpisů, řízení rizik, elektronického obchodování a správy majetku. Interactive Data má přes 2500 zaměstnanců v pobočkách po celém světě.

Cenotvorba, hodnocení a referenční údaje jsou poskytovány v USA přes Interactive Data Pricing and Reference Data LLC a na mezinárodní úrovni prostřednictvím Interactive Data (Europe) Ltd. a Interactive Data (Australia) Pty Ltd.

Více informací o Interactive Data naleznete na adrese: www.interactivedata.com.

 

KONTAKTNÍ INFORMACE

Pro další informace, kontaktujte prosím:

Interactive Data
Todd Swearingen
Vztahy s médii 
Tel: +1 212 497 3399
Email: todd.swearingen@interactivedata.com 

Louise Butler
Vedoucí marketingu, EMEA
Tel: +44 (0)20 7825 8514
Email: Louise.butler@interactivedata.com

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com