Pozvěte si profesionální firmu na realizaci dopravního značení

Zadavatel: Janák Karel | 22.6.2022 | Auto-moto, logistika

Realizace dopravního značení není rozhodně nic jednoduchého, a především je to záležitost, která musí splňovat určité zákonné předpoklady.

Dopravní značení totiž musí pochopitelně být v souladu se zákonem o provozu na pozemních komunikacích, značení musí přesně odpovídat právním předpisům a splňovat veškeré nutné požadavky. Také proto dopravní značení mohou realizovat pouze certifikované firmy, které na to mají oprávnění. Rozhodně se pak vyplatí vybrat takovou firmu, která má dobré renomé a dlouholeté zkušenosti. Jedině tak si zajistíte realizaci projektu bez starostí.

Jaké dopravní značení je možné realizovat?

Při tvorbě dopravního značení profesionální firmou se můžete spolehnout na realizaci na klíč, která zajistí, že se nebudete muset o nic starat od samotného návrhu projektu, přes jeho nacenění až po vlastní provedení. Mezi takové patří firma AZ značky, která má bohaté zkušenosti v oboru.

V rámci realizace projektu si můžete objednat různé typy dopravního značení, mezi které patří:

  • Svislé dopravní značení
  • Vodorovné dopravní značení
  • Přenosné dopravní značení

Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy dopravního značení?

Pokud jde o svislé značení, tak hovoříme o klasických dopravní značkách, které se instalují u silnice. Mohou být jak na komunikacích, tak mohou být součástí třeba parkoviště u vaší firmy. Záleží vždy na tom, kde chcete takovou značku instalovat. Předpokladem je, že se instalují napevno. Dopravní značení může být ale také vodorovné, což jsou značky na samotné komunikaci. Nanášejí se různými barvami, v závislosti na tom, jakou chcete odolnost proti povětrnostním podmínkám, tedy jak dlouho mají značky vydržet.

Nakonec máme ještě přenosné značení, což jsou dopravní značky, které se typicky pronajímají. Můžete si je pronajmout pro potřeby dočasné úpravy provozu na pozemních komunikacích, což se využívá třeba při stavebních úpravách. Tyto značky se tedy neinstalují natrvalo.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon pressweb.cz_azznacky_01.jpg50.17 KB

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.