Využití nádrží v oblasti zemědělství

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 22.6.2018 | Průmysl, energetika

Zemědělství má své velké zastoupení v České republice. Jedná se o pěstování rostlin a chov hospodářských zvířat. Jak rostlinná, tak i živočišná výroba zahrnuje celé spektrum doplňkových činností, bez kterých by jednoduše tyto procesy nemohly fungovat. Své neodmyslitelné místo si zde najdou i dvouplášťové nádrže na naftu a nádrže na AdBlue.

Skladování motorové nafty

S motorovou naftou, hovorově též naftou nebo dieselem, se setkáme v běžném životě téměř všude, proto není nijak ojedinělé, že se s ní setkáme i právě v této oblasti. K jejímu uskladňování a tak i snadné manipulaci se používají dvouplášťové nádrže na naftu. Kromě uskladňování a manipulace s naftou se podílejí i na ochraně životního prostředí, protože zabraňují jakémukoliv úniku. Jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného materiálu. Na trhu si můžete vybrat z několika provedení a velikostí. Uchovávat tak můžete velké množství nafty od 2500 až do 9000 litrů nafty.

AdBlue nebude problém

S naftou a vznětovými motory též úzce souvisí využití AdBlue. Též k manipulaci a uskladňování AdBlue se používají speciální nádrže na AdBlue. Vybírat tak můžete z jednoplášťových a dvouplášťových nádrží, které jsou opatřeny specifickým systémem chránící proti přeplnění a tak podpoří bezpečnou manipulaci. Bát se nemusíte ani UV záření. Nádrže jsou vůči němu odolné, zároveň zaručují i dlouhou životnost. A to vše při minimální údržbě. Na trhu jsou opět k dispozici různé velikosti 200 litrů až po 9000 litrů AdBlue.

Vše na jednom místě

Specialistou na trhu na nejrůznější druhy nádrží je prodejce Eurotank Diesel. V jeho nabídce naleznete jednoplášťové a dvouplášťové nádrže, ekologické záchytné palety, záchytné vany, zásobníky, kontejnery, havarijní soupravy a sorpční materiály a mnoho dalšího. V případě jakéhokoliv problému získáte i poradenství sloužící ke snazšímu výběru. Neváhejte se obrátit na odborníky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667