Studium MBA využívá Oxfordský model výuky

Studium MBA využívá Oxfordský model výuky
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.6.2017 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Atraktivní položkou ve vašem životopisu bude určitě studium MBA. Respektované vzdělání ze západních zemí našlo cestu i do českého vzdělávacího systému jako postgraduální studium.Studium MBA, které je završeno získáním titulu MBA, poskytuje v Česku více než desítka vzdělávacích institucí. Jednou z nich je například European School of Business & Management (ESBM), která využívá ve svých výukových programech tzv. Oxfordský model výuky založený na osvědčených postupech a zkušenostech britských vysokých škol. Hlavní zásadou tohoto modelu je podpora samostatného uvažování, vyhledávání informací a logická argumentace.

Specializace studia MBA

Studium MBA je pro aspiranta na kariérní postup klíčový, protože bez této úrovně znalostí se lze jen těžko protlačit do špičkových manažerských funkcí.Zaměstnavatelé vědí, že absolventi s titulem MBA nedisponují jen teoretickými znalostmi, ale sází hlavně na logiku a řešení praktických otázek z praxe. ESBM zvolila takový vzdělávací model, který by měl uspokojit všechny zájemce o získání manažerských dovedností z různých oborů. Studentům nabízí studium MBA ve 14 specializacích. Studium je rozděleno na 3 bloky – základní, specializovaný a volitelný. Specializovaný blok studia MBA umožňuje studovat například bankovnictví, pojišťovnictví, sportovní management, management zdravotnictví či management státní správy.

Studium usnadňuje e-learningový systém

Pro studium MBA na ESBM je nutné dokončené vysokoškolské vzdělání, nebo profesní vzdělání v programu BBA (Bachelor of Business Administration), případně maturitní vysvědčení spolu s prokazatelně doloženou praxí v manažerské pozici. Studium MBA je možné zahájit kdykoliv během roku v různých termínech a přizpůsobit studium svým časovým možnostem. Výuka MBA trvá jeden rok, je vedena v češtině a zajišťují ji profesionální lektoři. Díky e-learningovému systému mají studenti on-line přistup ke studijním materiálům, podkladům a pokynům k psaní seminárních i závěrečných prací.

 

Témata: MBA, titul MBA, studium MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300