PVZP vyhlásila letní soutěž na podporu cestovního pojištění

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 22.6.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - 22. 6. 2015: Zájezd za 50 000,- korun, elektroniku a cestovní zavazadla v celkové hodnotě dalších padesát tisíc korun mohou vyhrát lidé, kteří si před odjezdem na dovolenou sjednají cestovní pojištění u Pojišťovny VZP.

"Chceme tak Čechy motivovat, aby nezapomínali, že vyjet za hranice republiky bez cestovního pojištění se nevyplácí," vysvětluje Halina Trsková, obchodní a marketingová ředitelka PVZP. "Je až zarážející zjištění nedávného průzkumu, který ukázal, že každý šestý Čech odjíždí na letní dovolenou bez cestovního pojištění," dodává obchodní a marketingová ředitelka.

Češi se často spoléhají jen na "modrý" Evropský průkaz zdravotního pojištění, zpravidla navíc většina lidí má i nějaké pojištění k platební kartě. "I když vás v Evropě ošetří, rozhodně to nebude zadarmo – zpravidla budete muset zaplatit nemalou spoluúčast. Řadu nákladů navíc evropský průkaz nekryje," upozorňuje Halina Trsková.

Kampaň na podporu cestovního pojištění poběží od poloviny června do poloviny září. Zúčastnit soutěže se může každý, kdo si sjedná cestovní pojištění a prostřednictvím stránky www.soutezozajezd.cz nahraje svoji fotografii z dovolené. Každých čtrnáct dní PVZP vylosuje tři výherce vedlejších cen (tablety, cestovní zavazadla, potápěčské soupravy), hlavní cena se bude losovat na závěr soutěže.

Pojišťovna VZP podpoří soutěž online a rozhlasovou kampaní, přímou komunikací s klienty prostřednictvím newsletterů a sociálních sítí a v menším rozsahu také v tištěných médiích.

::

Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální neživotní pojišťovna. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. Jediným akcionářem je Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. V roce 2014 dosáhla předpisu pojistného ve výši 394,47 mil. Kč, v dubnu 2015 navýšila základní kapitál na 284 mil. Kč. Více informací o PVZP najdete na www.pvzp.cz.

Pro další informace, nebo pokud chcete dostávat podobné zprávy, prosím kontaktujte:

  • Lucie Buchtelová, odbor obchodu a marketingu – styk s veřejností, Pojišťovna VZP, a. s., tel. (+420) 733 594 937 nebo mail lucie.buchtelova@pvzp.cz

  • Zdeněk Fekar, mediální zástupce Pojišťovny VZP, a. s., tel. (+420) 775 599 024 nebo mail zdenek@evox.cz

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024