Belgický černý kůň se rozběhne, Ronaldo posune Portugalce k postupu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 22.6.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 22. 6. 2014: Portugalsko se vrátí do hry, Belgie si zajistí postup. Tak vypadá nedělní program v kurzech bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, kteří očekávají výhry obou zmíněných týmů. Rudí ďáblové půjdou do zápasu s Ruskem jako favorit v kurzu 2,10 (remíza 3,35 – výhra Rusů 3,80) a případný tříbodový zisk jim již zajistí postup, Portugalci naopak vyhrát musí a podle kurzu 1,78 na jejich vítězství ve střetnutí se Spojenými státy by se to týmu okolo Cristiana Ronalda mělo podařit, zatímco Američané se budou snažit přiblížit si po úvodním vítězství nad Ghanou postup výhrou (4,55) nebo remízou (3,80).

„Mezi našimi sázkaři byli Portugalci poměrně vyhledávaným kandidátem na celkový úspěch, který přitahoval podobné množství sázek jako Francie nebo Uruguay a mnohem víc než třeba Kolumbie nebo Chile,“ tvrdí Milan Klemš, marketingový manažer Unibetu.

Ve třetím zápase nedělního programu pak v souboji s Alžířany Unibet favorizuje fotbalisty Jižní Koreje a to v kurzu 2,45, šance na výhru Alžíru jsou oceněny kurzem 3,05 (remíza 3,30). Zajímavější sázkové příležitosti pak nabízí kurzy na střelce gólů, kde je vedle již zmíněného Cristiana Ronalda (na jehož střelecký úspěch se sází v kurzu 1,77), na druhé straně je nejpravděpodobnějším americkým kanonýrem Clint Dempsey (4,10). Belgický prapor by mělo nahoře držet duo Lukaku (2,67) a Hazard (3,35), zatímco mezi Rusy dává Unibet největší šance autorovi vyrovnávací branky v souboji s Korejci, Alexandru Keržakovovi (3,75).

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: FIFA | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024