Krbové nářadí usnadní nejen pravidelné čištění

Krbové nářadí pro snadné čištění krbu i kamen
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 22.5.2015 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte, jak si usnadnit rutinní čištění krbu či neustále přikládání? Jste šťastným vlastníkem krbu, ale některé úkony kolem, jako je například pravidelný úklid popela, Vám pořád dělají vrásky na čele? Je na čase poohlédnout se po správném krbovém příslušenství, které Vám vše usnadní.  Péči o Váš krb či krbová kamna tak budete vykonávat s radostí. V dnešní době je krbové nářadí vyráběné již v opravdu vkusném provedení, a tak se jednoduše může stát nedílnou součástí oné pravé krbové atmosféry a dotvářet celkový vzhled místa.

Kvalitní krbové příslušenství můžete zakoupit nejen v internetovém obchodě KKK-Zlin.cz, ale i v jejich kamenné prodejně, kterou naleznete ve městě Fryšťák. Specializovaný personál Vám pomůže s výběrem správného krbového nářadí a v případě nutnosti zodpoví jakékoli Vaše dotazy. Nebojte se kontaktovat prodejce ani při nákupu přes internet, odpoví Vám, jakmile to jen bude možné. Sám majitel obchodu říká: „V prodejně Vám také rádi vše vysvětlíme, ukážeme a zodpovíme veškeré dotazy, či popíšeme technické detaily. Rovněž Vám navrhneme ta nejlepší řešení, pokud si nebudete něčím jisti.“ Dále pro své zákazníky připravil také nízké ceny a tak například vysavače na popel můžete zakoupit již za 620 Kč a cena kvalitního krbového nářadí začíná již na 595 Kč. Neváhejte a nakupte si levné a zároveň kvalitní krbové příslušenství i Vy!

V nabídce krbového příslušenství KKK-Zlin.cz můžete najít kouřovody z oceli, kvalitní koše na dřevo, výkonné vysavače na popel, plechy pod kamna, skla pod kamna, záslepky výměníky, regulátory tahu i klasické krbové nářadí. Nabídka je opravdu široká a u všeho se můžete spolehnout na prověřenou kvalitu. KKK-Zlin.cz poskytuje krbové nářadí od ověřených značek, mezi které patří například Jarkov či HAAS+SOHN. Mezi vysavači na popel můžete pak vybírat z výrobků od Kaminer a Ribimex.  

Témata: krbové nářadí, krbové příslušenství, krby, kamna, krb | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300