Ušetřete na povinném ručení!

BezvaPojištění.cz vám poradí, jak platit méně
Zadavatel: Bezvafinance s.r.o. | 22.5.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Zákonem nařízené povinné ručení, kterému se nikdo z řidičů nemůže vyhnout, zajišťuje bezproblémové vyřízení v případě nehody a poškození automobilu dalšího účastníka silničního provozu. Ovšem povinné ručení někdy znatelně leze do peněz. Může se stát, že se povinné ručení vyšplhá až na šest tisíc korun ročně. Což je příliš vysoká cena za to, že se člověk pohodlně přepravuje z místa na místo. Proto je výhodné neskočit hned po první nabídce povinného ručení, ale řádně si vybrat z nabídek různých pojišťoven.

Příliš mnoho pojišťoven

Institucí, které nabízejí povinné ručení je nesmírné množství. Běhat od jedné k druhé a hledat výhodnější kontrakt, na to aby si bral řidič dvoutýdenní dovolenou. Internetová služba BezvaPojištění.cz vám pomůže nalézt v džungli nabídek to nejlevnější povinné ručení na trhu. Služba každému ušetří čas, který byste jinak investovali do obíhání pojišťoven. Dá vám možnost individuálního nastavení povinného ručení. Díky online porovnání všech pojišťoven si můžete sjednat ručení, jež bude přesně pasovat na vaši potřebu. Jaký objem motoru má vaše vozidlo? Kolik má najeto? Je vaše nehodovost častá nebo máte čistý štít? To vše se může zahrnout do nové smlouvy o povinném ručení a na každé jednotlivé skutečnosti můžete ušetřit.

Šetřete s webem BezvaPojištění.cz

Náklady za povinné ručení se díky důkladnému porovnání pojišťoven můžou snížit až na polovinu. A to za to jistě stojí. Přitom BezvaPojištění.cz nabízí zcela intuitivní ovládání, díky němuž už po pár minutách budete sledovat nabídky, které vám pomohou ušetřit za provoz vozidla. Díky konkurenčnímu prostředí pojišťovny nabízejí akční balíčky, slevy a různé jiné výhody. Není v silách obyčejného člověka, aby stihl všechny nabídky sledovat a vybrat si z nich tu nejvýhodnější. Web BezvaPojistění.cz všechny nabízené výhody ukládá na jedno místo a jejich účinným porovnáním tlačí ceny povinného ručení co nejníže. Nejlevnější povinné ručení všech pojišťoven na trhu je připravené pro každého, kdo o něj projeví zájem, stačí vyplnit údaje a sledovat nabídky všech pojišťoven, které službu povinného ručení nabízejí. BezvaPojištění.cz vám bude hodnotných a důvěryhodným průvodcem.

Témata: povinné ručení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Bezvafinance s.r.o.

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Česká republika