Nečekané výdaje? Vyzkoušejte půjčku s Viva Credit s.r.o.

Zadavatel: Magieprirody.cz | 10.3.2019 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Rozbilo se vám auto a jste odkázáni na výplatu, která je v nedohlednu? Stejné starosti mohou nastat i ve chvíli, kdy vypoví službu některý z domácích spotřebičů nebo vám jednoduše nevyjdou peníze do další výplaty. V takovém případě se můžete obrátit na krátkodobou půjčku, v jejímž poskytování je spolehlivým partnerem Viva Credit s.r.o., který již uspokojil řadu svých zákazníků.

Jaké výhody skrývá rychlá půjčka od Viva Credit s.r.o.?

Základní myšlenkou této služby je krátkodobá online půjčka s dobou splatnosti až 35 dní, kterou si můžete dovolit bez zdlouhavého vyřizování. Už na začátku vás jistě potěší fakt, že celý proces probíhá z pohodlí domova a vy tak nemusíte stát dlouhé fronty. Bez zbytečného stresu si před vyřízením připravíte své osobní doklady, jako je občanský průkaz, platební karta, bankovní výpis z posledních tří měsíců a telefonní číslo společně s emailem. Pak už přistoupíte k samotné žádosti o půjčení finančního obnosu.

Po obstarání všech zmíněných náležitostí vyplníte krátký formulář, který následně odešlete společnosti Viva Credit s.r.o. a počkáte na výsledek. Požadovány mohou být ještě dodatečné dokumenty, a to ve výjimečných případech. Pokud však bude vše v pořádku, obdržíte rozhodnutí a v kladném případě také finanční obnos přímo na účet.

Co dělat, pokud splátku nestíháte nebo chcete půjčku zaplatit předem

S naším týmem lze bez starostí komunikovat a domluvit se na řešení obtíží. Stejně jednoduše lze dobu splacení prodloužit, a to nejpozději den před splatností. Zvláštní poplatky vás čekají pouze v případě upomínek, které při problémovém splácení zasíláme formou SMS, emailem nebo uživatele kontaktujeme telefonicky.

Otevřené dveře máme také pro možnost předčasného splacení. Pokud chcete mít půjčku co nejrychleji za sebou a příjmy vám dorazí dříve, než jste čekali, neváhejte se na nás obrátit. Účtujeme vám pouze denní úroky do doby předčasného splacení, a navíc neplatíte žádnou sankci.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712