Novicom představí svá řešení na 20. ročníku ISSS 2017

Navštivte stánek č. 49 společností Novicom, NSMC a Axenta
Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 22.3.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Ve dnech 3.–4. dubna 2017 se v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové uskuteční jubilejní 20. ročník renomované konference ISSS. V posledních letech se na tuto akci pravidelně registruje více než 2300 účastníků, během dvoudenního programu zazní přes 200 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představí přibližně 110 firem a organizací.

Novicom se ISSS 2017 opět účastní pod hlavičkou Network Security Monitoring Clusteru (NSMC), který je partnerem odborných bloků letošní konference.

Společný stánek (č. 49) společností NSMC, Novicom a Axenta najdete v přízemí.

Řešení Novicomu představí obchodní ředitel, pan Jindřich Šavel, v prezentaci nazvané "Přínosy integrovaného DDI/NAC nástroje pro zvýšení ochrany sítě a schopnosti reagovat na útoky", a to v úterý 4. dubna ve Velkém sále, v době mezi 9.15 až 10.50 v rámci bloku s názvem "Kybernetická bezpečnost I – Spolupráce a technologie". V tomto bloku zazní několik dalších přednášek.

Více o ISSS:
Konference ISSS 2017 je zaměřená na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti, tradičně doprovázená visegrádskou konferencí V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society).

Dvoudenní program zacílený na široké spektrum témat souvisejících s informatizací veřejné správy je zaplněn obvyklým maratonem přednášek, prezentací a diskusí.

Hlavní témata ISSS 2017:

  • Co je v e-governmentu nového na národní i evropské úrovni
  • Elektronická identita, důvěryhodné služby (eIDAS)
  • Koncept Smart Cities – chytrá řešení pro chytrá města, internet věcí (IoT)
  • Otevřená data a transparentnost veřejné správy
  • Mobilní technologie, cloud, konektivita, kybernetická bezpečnost
  • Elektronizace zdravotnictví, e-justice, e-turismus, GIS
  • Financování projektů, veřejné zakázky, podpora regionálního rozvoje
  • V4DIS – informatizace veřejné správy v regionu V4
  • Zlatý erb, Český zavináč, Biblioweb a další populární soutěže
  • Doprovodné akce (setkání poslaneckých klubů, zasedání komisí Rady AKČR, SMO ČR, jednání Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů apod.), panelové diskuse

Místo konání: Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové.

Podrobné informace včetně hlavních témat, audio- a videozáznamů, kompletního archivu posledních ročníků i přehledu partnerů a spolupracujících subjektů jsou dostupné na http://www.isss.cz/.

 

Témata: kybernetická bezpečnost, monitoring sítí, síťová správa, ochrana sítě, bezpečnost sítě | Region: Královehradecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231