Exotická dovolená za pár korun

Zadavatel: SUITU websites SE | 22.3.2014 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Nepatříte mezi cestovatelské dobrodruhy, ale i přesto byste rádi vyzkoušeli něco jiného než jen Itálii, Chorvatsko či Řecko? Lákají vás exotické destinace, ale nevíte, kterou z nich zvolit? Víme, která místa jsou mezi turisty nejoblíbenější. Vybrali byste si některé z nich?

Podle nedávno uskutečněného průzkumu patří mezi nejoblíbenější místa již několik let Thajsko, Dominikánská republika, Kuba a Spojené arabské emiráty. Velkou výhodou je, pokud při cestování do dané destinace nemusíte vůbec nebo maximálně jednou přestupovat, což nám potvrdila i jedna nejmenovaná cestovní kancelář.

Exotická dovolená pro každého

Pokud byste se podívali na nabídku cestovních kanceláří, zjistili byste, že cestování za exotikou vychází v průměru na 40 až 50 tisíc korun za osobu. Podle toho by se mohlo zdát, že exotická dovolená není určena pro každého, ovšem pokud se rozhodnete pro cestování na vlastní pěst, budete velice mile překvapeni. Levnou letenku lze sehnat přes zahraniční servery a samotný pobyt v zemi vychází obvykle na pár korun.

Náš tip: Navštivte cestovatelský portál Czechtimes.cz, kde najdete rozhovory zaměřené na cestování na vlastní pěst do nejrůznějších destinací.

Témata: cestování, exotické destinace, cestování na vlastní pěst, exotická dovolená | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757