Myslíte na své zdraví? Pokud ne, měli byste začít!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 22.2.2017 | Zdraví

Jedno staré známé klišé říká: zdraví máme jen jedno! Již v útlém věku nám maminky či babičky vtloukaly do hlavy, že o sebe musíme dbát, věnovat si pozornost a své zdraví si patřičně hýčkat. Mnoho lidí ale na jejich rady nedbá a vědomě si škodí. Patříte mezi ně? Pokud ano, je ten správný čas to změnit. Hned!

Každodenní kosmetika, která nám ubližuje

Používání kosmetiky patří do každodenní rutiny žen a dívek. Ať už to jsou pleťové krémy, tělová mléka, gely, odličovadla, oleje, šampony nebo kondicionéry - snad každá z nás má v koupelně slušnou sbírku. A teď ruku na srdce: zamysleli jste se někdy nad tím, co všechno vámi používaná kosmetika obsahuje? Začetli jste se před jejím pořízením do etikety na zadní straně? Pokud ne, možná byste byli nemile překvapeni, co všechno se v jejím obsahu skrývá. Trefou do černého je přírodní kosmetika složená z čistě přírodních látek.

Boty proti zdraví

Možná znáte písničku s názvem boty proti lásce. My si její princip vypůjčíme a představíme vám výhody, které vám nabízí zdravotní obuv. Určitě ji znáte. Nosit se dá kamkoli, můžete si ji vzít do práce i pro každodenní nošení. Ergonomická obuv podporuje správné držení těla a zabraňuje tak vzniku nepříjemných bolestí zad. Zvláště pokud dlouho stojíte, například během pracovní směny, pak byste nad jejím pořízením neměli dlouho otálet. Je to vaše záruka pohodlné a především zdravé chůze.

Zdraví na celý život

Začít žít zdravě není otázkou měsíce nebo půl roku - to je rozhodnutí na celý život. Pokud tomu přijdete na chuť, ani vám nepřijde, že máte na nohou zdravotní obuv a na poličce v koupelně sbírku přírodních výrobků. I zdravý život může být pohodlný, stačí si to ta tak zařídit. Díky stránkám pilulka.com budete mít vše po ruce a to kdykoli si vzpomenete. V internetovém obchodu pořídíte vše od obuvi a kosmetiku, přes doplňky stravy a koření až po výrobky pro děti či celou rodinu. Vybere si každý.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667