Profilová ocel i sítě do betonu, Technimat s.r.o. má všechno!

Technimat s.r.o. dodá vše z ocelí
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 22.2.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Sháníte profilovou ocel, sítě do betonu Kari či betonářskou ocel? Potřebujete společnost, která se vyzná, zaměstnává odborníky a navíc nabízí dobré ceny? Je na čase představit Vám společnost Technimat s. r. o., která se ve svém oboru opravdu vyzná, to Vám garantujeme. A proč jsme si tak jistí? Je to jednoduché. Společnost Technimat s. r. o. sídlí v Teplicích a na trhu s hutními materiály působí již od roku 1993. Za dobu své existence její zaměstnanci nasbírali nespočet zkušeností, které při své práci aktivně uplatňují, a věřte, že je to oproti konkurenci viditelně znát.

Šest provozoven po celé České republice!

„Vybudovali jsme v severních, západních a středních Čechách moderní velkoobchodní síť tvořenou v současnosti šesti prodejními sklady. Celkem 90 zaměstnanců v provozovnách v Praze, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Plzni, Sokolově a Novosedlicích je připraveno vyhovět Vašim požadavkům, a to i těch nejnáročnějších zákazníků. Většina nabízeného zboží je skladována v halách vybavených mostovými jeřáby,” představuje svou společnost podrobněji její majitel.

Velkou výhodou je možnost poptání zboží elektronickou cestou, díky čemuž je Vám značně usnadněn nákup, který je zároveň i zrychlen. Na jejich oficiálních stránkách naleznete nejen přehledný formulář na kontaktování, ale také adresy jednotlivých provozoven a kontakty.

Co všechno společnost nabízí?

Na firmu Technimat s. r. o. se můžete obrátit v případě zájmu o dělení materiálu, výkup nadbytečných zásob i dopravu. Samozřejmostí je servis pro zákazníky, kdy Vám budou zodpovězeny jakékoli Vaše dotazy. Pokud máte zájem o hutní materiál, je pro Vás v nabídce společnosti připravena profilová ocel v různých tvarech, betonářská ocel, sítě do betonu Kari, všemožné plechy, trubky i jakly apod.

Témata: profilová ocel, pletivo, hutní materiál, sítě do betonu kari, trubky, jakly, úhleníky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300