Kvalitní měření krevního tlaku

EKG - měření krevního tlaku
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 22.2.2016 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Máte pacienty, u kterých potřebujete časté či nepřetržité měření krevního tlaku? Sháníte kvalitní přístroj, který si s tím opravdu poradí a na jeho výsledky bude spolehnutí? Je na čase sáhnout po kvalitě. Kvalitní holter krevního tlaku nabízí například společnost Seiva. Jimi nabízené výrobky disponují systémem TonoTrack, na který se můžete opravdu spolehnout.

Přesný, snadný, tichý, to je TonoTrack!

„Ambulantní monitor krevního tlaku disponuje systémem TonoTrack, který je opravdu spolehlivý. Systém vyniká přesností měření a díky svojí kompaktnosti a odolnosti zaručuje maximální komfort pro pacienta. Zvládá záznam dvacet čtyři i čtyřicet osm hodin a více. Navíc má prestižní hodnocení přesnosti A/A od British Hypertencion Society,“ říká majitel společnosti Seiva. Holter krevního tlaku s TonoTrack je odolný, potěší svou nízkou hmotností, tichým provozem i snadnou obsluhou. Kompaktní design je pak již jen třešničkou na dortu. Lékaři hlavně ocení oscilometrickou metodu měření a přehlednou závěrečnou zprávu.

V případě nákupu jsou součástí balení dvě manžety a to o velikosti M a XL. Jedná se o kvalitní manžety od renomovaného amerického výrobce, které se snadno dezinfikují a jsou antialergenní. Přikoupit lze několik velikostí.

Proč zrovna společnost Seiva?

Pokud si zrovna říkáte, proč doporučujeme společnost Seiva, je to jednoduché. Na trhu působí již dlouho a jedná se o jedničku v oboru nejenom u nás, ale i v zahraničí. Zakoupit u nich můžete kromě holterů krevního tlaku také kvalitní ultrazvuky značky Philips, defibrilátory, egometry či běhací pásy. Věřte, že s nimi si můžete vybavit ordinaci dle Vašich představ, za dobré ceny a hlavně kvalitně. Vynaložená investice se Vám tak vrátí nejenom v podobě spokojených zákazníků a bezchybného provozu a vyšetření. Investujte do vybavení a neprohloupíte, to Vám garantujeme.

Témata: EKG, EKG přístroje, EKG SEIVA, EKG Holter | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300