Do bitvy o olympijské zlato jde jako favorit Kanada

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 22.2.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 22. 2. 2014: Evropa proti severoamerickému kontinentu, Švédové proti Kanadě. Finále hokejového turnaje, boj o zlato. A blíže k vítězství mají Kanaďané. Alespoň podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, kteří pro nedělní bitvu mírně favorizují národní tým země javorového listu. Unibet jejich možné vítězství ohodnocuje kurzem 2,05, zatímco Tre Kronnor se ke zlatým medailím budou odrážet z kurzu 3,00. Na eventuální remízu a protažení olympijského finále na déle než 60 minut pak Unibet nabízí kurz 4,15.

„Unibet je původně švédská sázková kancelář, takže postup Švédů do finále tady udělal hodně radosti, i když po prodloužení bychom to asi slavili více,” konstatuje s úsměvem marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Ale ve finále už favoritem nebudou, takže třeba se nějakého pro nás příznivého výsledku dočkáme tam,” dodává s tím, že sázkaři se nemusí v boji o finále soustředit jen na hlavní souboj. V nabídce je například možnost vsadit si na střelce gólů. Na první zásah Sidney Crosbyho na turnaji si je možno vsadit v kurzu 12,50, na gól nejproduktivnějšího Švéda, Erika Karlssona pak v kurzu 14,00.

V sobotním zápase zklamaných o třetí místo pak bookmakeři Unibetu vidí blíže bronzovým medailím Američany, které v zápase proti Finsku favorizují kurzem 1,95, zatímco na jeho protivníky kurz stojí 3,30 (remízu si je možné vsadit za 4,20). I tady je pak k dispozici několik desítek přidružených sázek, například na možnost, že se veterán Selänne rozloučí s olympiádou – a možná i dresem Suomi – gólem si je možno vsadit v kurzu 4,25.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: hokej, olympiáda, sázka, Unibet, USA

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024