Jaké služby vám realitní kanceláře v Praze mohou nabídnout?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.2.2021 | Reality, bydlení

Realitní kanceláře byly původně známy jen samotným prodejem a koupí nemovitostí, ve svém prapočátku se ničemu jinému víceméně nevěnovali. V posledních letech se ale působnost kanceláří rozrostla na opravdu šílené rozměry a aktuálně se můžete na kanceláře spolehnout téměř v jakémkoliv ohledu, který se točí kolem provozu a investic do nemovitostí.

Nákup a prodej nemovitosti už není jen jednorázová věc

Nákup a prodej zůstává stále velkou součástí realitního podnikání jak u malých, tak i u velkých společností jako happyhouserentals.com, které se zabývají opravdu rozsáhlým množstvím jednotlivých služeb.

Nákup a prodej se aktuálně pohybuje na úrovni na které se dodnes nikdy nepohyboval. Kolem celé investice je aktuálně možnost poradenství na opravu komplexní úrovni. Jak z ohledu financování a výhodností nabídky, tak i z ohledu podnikatelského i územního potencionálu. Při prodeji vám navíc realitní kanceláře mohou asistovat celou spoustou služeb, mezi které se řadí například homestaging, známé jako umění naaranžovat byt pro prodejní focení a také služby profesionálního fotografa. Samozřejmostí je klasické poradenství ohledně ceny prodeje nebo výhodnosti nákupu nemovitosti.

Podpora podnikatelů známá jako správa činžovních domů

Velice oblíbenou službou posledních let se také stává správa činžovních domů. Jedná se o specifický balíček jednotlivých dílčích služeb, které jsou uzpůsobeny k provozu či podnikání v rámci pronajímání bytových jednotek v činžovních domech.

Využijí je jak podnikatelé, tak i majitelé nebo správci těchto nemovitostí. Služba dokáže pomoci v kompletním provozu činžovního domu od jeho údržby a hlídání inventáře a technického stavu, až po úklidové práce nebo kompletní vedení účetnictví a daní. Jedná se o službu, která v posledních letech především se šířením velkopodnikatelů a investorů neustále roste na popularitě.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667