Znáte důvody, proč věřit elektronické cigaretě?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.2.2021 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety jsou skvělým módním doplňkem a zároveň i možností, jak zapracovat na svém dravém životním stylu. Nabízí spoustu možností a výhod oproti klasickým cigaretám a v dnešním článku vás se všemi těmito výhodami dokonale seznámíme.

Nekonečný výběr u profesionálů

Elektronické cigarety zároveň neseženete na každém rohu, a tak je nejlepší spolehnout se na profesionální portály jako například e-cigo.cz. Pokud se podíváte na takové portály tak najdete opravdu ohromné množství různých elektronických cigaret, které od sebe odlišují nejen vizuální detaily a zpracování, ale také spousta funkcí jako může být síla a výdrž baterie, popřípadě většina zásobníku na vodní báze.

Chuť a vůně přesně podle vašeho přání

Další věc, čím je elektronická cigareta naprosto výjimečná, je možnost vybírat si přesně podle sebe různé vodní báze. Ty jsou specifické svým složením, díky němuž mohou například různě vonět či dokonce chutnat a mimo jiné také mohou obsahovat spoustu různých látek včetně kontroly jejich množství.

Elektronická cigareta je zdravější a estetičtější

Základní rozdíl mezi elektronickou cigaretou a klasickou cigaretou je fakt, že zde nedochází k žádnému spalování tabáku pomocí otevřeného ohně. U této metody totiž vzniká vedlejší produkt dehet, který známe i od spousty fosilních paliv. Tento nepříjemný prvek má špatnou vlastnost se usazovat v lidských plicích a díky tomu působit spoustu zdravotních nepříjemností a problémů. Mimo toho nepříjemně páchne a drží se na látkách, vlasech i prstech.

Oproti tomu elektronická cigareta pomocí baterie roztápí žhavící tělísko, a to je pak spouštěčem postupného odpařování tekutých bází. Ty se pomocí odpařování přeměňují v aerosol, který kuřák později inhaluje. A to bez dehtu, zápachu a nikde se nezachytává.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667