Ultrazvuk jako šetrné a efektivní čištění

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 22.12.2019 | Průmysl, energetika

Ultrazvuk jako šetrné a efektivní čištění

Veškeré drahé i běžné kovy postupem času propadají zhoubě. Je to zcela běžný proces, který se nikdy nezastaví. Co se ale mění, jsou možnosti čištění a dostupnost kvalitního vybavení na jeho provádění. Rostoucím trendem jsou neustále se rozvíjející ultrazvukové čističky.

Běžně dostupná i pro amatéry

Přesně tak. Ultrazvukové čističky nejsou záležitostí, která by vyžadovala neuvěřitelné finanční investice anebo hodiny školení, kurzů a odborných znalostí. Internetové obchody jako ultrazvuk.eu ve své nabídce obsáhnou méně i více výkonné přístroje za zcela rozumnou cenu. Mimo samotných čističek se přikupují také čistící roztoky. Princip čističky je ve využití specifického roztoku ve spojení s ultrazvukovými vlnami k dokonalému čištění nepořádku z povrchu kovových materiálů. Celé čistění probíhá v klidu a šetrně. Bez nečistot nebo všudypřítomného hluku, kterému se například u většiny mechanických pokusů o očištění šperků nebo komponentů zkrátka nelze vyhnout.

Jak ultrazvukové čističky pracují?

Ultrazvukové čističky pracují na bázi roztoku, jak jsme již výše zmínili. V první fázi jde o výběr správného roztoku k materiálu, který budeme čistit. Neuvážlivý výběr agresivních roztoků v tužbě po rychlejší a dokonalejší práci může vést i k poškození čištěného materiálu a tomu se přesně chceme za každou cenu pořádně vyhnout. Nejdříve roztok ve složení, které potřebujeme, vlijeme do vnitřního prostoru čističky. Ta má k dispozici vanu, do které přidáme roztok a poté do něj vložíme kýžený předmět k čištění. Mimo agresivity roztoku pak máme možnost také ovládat intenzitu ultrazvuku, který pracuje s materiálem a korigovat tak jeho čištění k maximálnímu možnému výsledku a bez rizika poškození. Vyčištěný materiál pak stačí odebrat ze směsi a běžně očistit. Žádného speciálního zacházení při práci s roztokem není třeba, jen se držet základních pokynů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667