Kuřte levně a zdravě s elektronickou cigaretou

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 22.12.2019 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety jsou poměrně mladý trend, který po světě obíhá přibližně kolem 15 let. V České republice je již dlouho k mání a jeho popularita neustále stoupá. Specializované kamenné i internetové obchody jako například e-cigo.cz se specializují na prodej elektronických cigaret a speciálních náplní, které z nich dělají právě onu výhodnější a zdravější variantu tohoto požitku.  V čem jsou ale elektronické cigarety o tolik lepší a výhodnější, než jejich běžní předchůdci? Přiblížíme si nyní.

Elektronické cigarety šetří životní prostředí i zdraví

O kouření běžných cigaret je bohužel všeobecně známo, že se jedná o hazard se zdravím nejen vlastním, ale i se zdravím vašeho blízkého okolí. Veškeré tabákové cigarety během kouření vytvářejí mnoho těžkých zplodin, které jsou pro tělo velice špatně zpracovatelné, anebo si s nimi dokonce nikdy nedokáže poradit. Ano, bavíme se o tom pověstném dehtu. Právě dehet je tím nebezpečím, které cigarety produkují a usazuje v plicích aktivních i pasivních kuřáků. Elektronické cigarety dehtu produkují naprosto odlišné anebo dokonce vůbec žádné množství!

Výrazně levnější než běžné cigarety

Mimo dopadů na zdraví, které se časem u běžných cigaret projeví, se potkáváme u tabákových cigaret taky s dalším zásadním problémem. Tím problémem je neustále vzrůstající cena tabáku a tabákových výrobků. Na tabák je vysoké dopravní CLO a to se v dohledné době nezmění. Každý běžný kuřák ví, že krabička cigaret se pod sto korun už nedostane a zároveň velice aktivní kuřák krabičku spotřebuje v rámci části dne. Výroba náplní do elektronických cigaret je naprosto odlišná a i proto se náplně prodávají za výrazně nižší cenu, než byste původně nakupovali tabák či tabákové výrobky na stejně dlouhý požitek z kouření.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667