Oděvy a obuv na venkovní práce v zimě

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 22.12.2019 | Služby

Po roce přichází Vánoce a Silvestr... a především to období, kdy je veškerá práce mnohem komplikovanější a otravnější, než po většinu roku. V mrazu se veškeré venkovní práce mohou stát doslova noční můrou, a pokud si je přejete vykonávat jako povolání nebo volnočasovou činnost pravidelně, tak budete potřebovat i specifické vybavení. Naštěstí pracovní oděvy a pracovní obuv má na trhu široké zastoupení a u internetových obchodů jako rucedozadu.cz vždy najdete široký výběr obuvi i oděvů do každé roční doby. Podle čeho ale vybírat?

U obuvi pečlivě zkoušejte!

Začali bychom u velice podstatné věci a to výběru správné obuvi. Zimní obuv má mnohá úskalí při jejím výběru. Většinou má vysoce kvalitní protiskluzovou podrážku a zpevněnou špici i kotník kvůli ochraně nohy při nečekaných situacích. K tomu všemu se přidává fakt, že kvalitní zimní obuv má vnitřní zateplenou vycpávku a její svršek je z méně poddajné kůže. Je tak velice důležité si obuv vždy dobře vyzkoušet a i tak si v jejím vnitřku nechat malou toleranci na případné zimní ponožky.

Pracovní oděvy a pracovní obuv do zimy

Podle čeho ale vybírat dál? Obuv bychom měli a přesuneme se na oblečení. Důležité je držet tělo v konzistentním teple. Pokrývka hlavy je ohromně důležitá, protože právě hlavou můžeme ztrácet až 30% tělesného tepla. Pracovní oděvy a pracovní obuv pro zimní období se pochopitelně skládá z vícera vrstev. K lepší tepelné izolaci se vyplatí nosit termo prádlo, které mezi kůží a termo vrstvou dokáže držet stabilní tepelnou vrstvu. Přes termo vrstvu by měla následovat běžná svrchní vrstva a přes ni pochopitelně horní vrstva. Většina zimních bund a kalhot už nabízí vlastnosti jako je odolnost proti profouknutí. Zároveň jsou takto klasifikované pracovní oděvy a pracovní obuv označeny teplotou, ve které zaručují dodržení svých funkčních vlastností.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667