Brněnské variace ubytování

Jihomoravská metropole nabízí několik desítek možností ubytování, od luxusních hotelů, přes hotely nižší úrovně, penziony, hostely a ubytovny.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 22.1.2016 | Cestování, gastronomie

Brno (Pressweb) - Nejtěžší výběr mají návštěvníci Brna, kteří hledají komfort, v blízkosti BVV i centra a chtějí pobyt spojit s relaxací. Nabídka zařízení, která vše toto nabízí, je velmi omezená. Pomyslnou jehlou v kupce sena je Penzion Jundrov.

Cenově dostupné ubytování ve znamení vysokého komfortu

Penzion Jundrov se nachází na adrese Veslařská 78 v městské části Brno – Jundrov. Nabízí strategickou polohu. Nedaleko se nachází BVV, složitá není ani cesta do centra a současně je to kousek do přírody či za sportovní zábavou v podobě golfového hřiště.

Penzion Jundrov nabízí ubytovaní Brno v několika moderně zařízených apartmánech a pokojích:

  1. VIP apartmán o rozloze 30 m2. Kromě základního vybavení se v pokoji nachází luxusní vířivá vana s chromoterapií. K pokoji patří terasa s posezením, ze které se naskýtá nádherný výhled na jundrovské lesy. Apartmán je vybaven extra velkou manželskou postelí a je zde i jednolůžko.
  2. Relaxaci a vysoký komfort nabízí LOTUS pokoj. Na pokoji je k dispozici masážní vana s LED intimním osvětlením.
  3. Třetí specialitou v nabídce je TROPIC apartmán s masážní vanou s hvězdným nebem a privátní saunou.

Penzion Brno dále nabízí HARMONY pokoje. Jedná se o dvoulůžkové pokoje, ve kterých je hostům k dispozici masážní vana. V nabídce jsou také pokoje klasik s postelí o rozměrech 100×210, toaletou a vlastní koupelnou.

Čekali byste za luxus penzionu vysoké ceny? Jste na omylu! Cena za jednu noc v jednolůžkovém pokoji začíná na 690 Kč. VIP apartmán pro 2 osoby na noc stojí 1650 Kč. Check-in pro klasické pokoje je 14:00, pro wellness pokoje 18:00 a check-out 10:00. Hodinu check-inu je možné za příplatek 500 Kč posunout. Rezervaci pokojů provedete telefonicky na 601 601 255 nebo přes e-mail info@ubytovani-penzion-brno.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.