S přímotopy Asist vám bude vždy příjemně teplo

přímotopy Asist
Zadavatel: Zdeněk Šmitke | 22.1.2014 | Reality, bydlení

Jeseník (Pressweb) - Přestože si zima letos dává na čas, je jasné, že dříve, či později, určitě přijde. A pokud hledáte to správné řešení pro vytápění větších ploch, pak přímotopy Asist jsou opravdu skvělou volbou.

Osvědčená značka Asist  přichází s pomocí vždy, kdy potřebujete výkonné elektrické přímotopy. A nejedná se o nějaký malý výkon pro zatopení v pokojíčku.

Značka Asist uvedla na trh rovnou tři elektrická topidla, odstupňovaná výkonem. Přímotopy Asist začínají na výkonu 5 kW přes 9 kW, až po úctyhodných 15 kW. Vzhledem k požadovanému výkonu je napájecí napětí 400V. Elektrická topidla mají v sobě zakomponovány veškeré bezpečnostní prvky  pro bezpečný provoz, včetně pojistky proti přehřátí.

Výrobce a dovozce doporučuje seznámit se a dodržovat bezpečnostní pokyny, které jsou přiloženy k výrobku.
Potřebujete-li výkonný přímotop, neváhejte s volbou a vyberte si značku Asist. Tato prověřená značka vás nezklame. Navíc, je velmi sofistikovaně řešen záruční i pozáruční servis, a tak si s přímotopem  můžete užít spoustu tepla, nejen letošní zimu, ale i další případná chladná období.

Co je vhodnou alternativou pro elektrické přímotopy Asist? Mohou být kamna na propan-butan, kombinovaná s elektrickým vytápěním, která jsou mobilní a mohou se používat i v malých prostorách. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zdeněk Šmitke
Vaškova 989/7
790 01 Jeseník
Česká republika
zsmitke@gmail.com