Samolepky na stěnu – hodí se pro každou barvu

Samolepky na zeď pro každou stěnu
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 22.11.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Barevné stěny, které dnes letí, jsou někdy dost fádní. Také se vám zdá, že by bylo vhodné velkou barevnou plochu něčím „narušit“? Ideální jsou samolepky na stěnu. Můžete je dát na jakoukoli barevnou stěnu, protože si můžete vybrat barvu, která se k ní bude hodit. Samolepky na zeď zdůrazňují jen kontury obrazového motivu. Zároveň přinášejí do interiéru nové motivy, doplňují barevné stěny a obohacují prostor něčím, co je pro vás oblíbené, například obrázkem zvířete, rostliny nebo slavné stavby. Je skvělé, že samolepky na zeď jsou snad ve všech barvách, a s vaším interiérem tak budou vždy ladit.

Samolepky na zeď mají mnoho motivů

Samolepky na zeď – to je celá škála motivů. Připravujete se na Vánoce? Vyberte si takové samolepky na stěnu, které doplní vaši vánoční výzdobu. Chcete bílé, modré či oranžové vločky? Máte je mít. Dalším vánočním motivem je stromeček, kometa nebo saně tažené sobem. Vyberte si samolepky na zeď, které se vám budou hodit pro slavnostní příležitost. Dalšími motivy jsou rostliny, stromy, zvířata. Tyto samolepky na zeď mají rády zejména děti. Také milují motivy z pohádek a dětských filmů. Co například buldozer pro kluky, nebo Hello Kitty pro holčičky?   

Samolepky na zeď do kuchyně, ložnice i obývacího pokoje

Samolepky na zeď se uplatní například v kuchyni. Jste milovníkem kávy? I takovými motivy disponuje nabídka e-shopů v kategorii samolepky na stěnu. Mezi motivy pro kuchyň jsou například kouřící hrníček kávy, čaje, usměvavý kuchař, lákavá pečínka nebo číšník nesoucí podnos s vínem a sklenicemi. Oblíbené jsou samolepky na zeď do ložnice. Jsou to stromy, květiny nebo abstraktní motivy. Milovníci hudby ocení samolepky na zeď v podobě hudebních nástrojů nebo slavných skupin. A co slavné světové stavby? Například Barcelona, Colosseum či Eifffelova věž?

 

Témata: samolepky na stěnu, samolepky na zeď, samolepka, samolepky, samolepka na zeď | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300