Brány jsou vizitkou majitelů domů

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 22.10.2018 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Starodávné z tepaného mřížoví nebo moderní automatické na dálkový ovladač? Brány i branky u domů jsou vizitkou majitelů. Pokud narazíte u firmy na zrezavělou bránu s potrhaným pletivem, co si pomyslíte o důvěryhodnosti takové společnosti? Brány i branky by měly svým stylem odpovídat vzhledu objektu. Pokud sídlíte v malém zámečku, moderní posuvná brána z pozinkované oceli nebudou asi tím nejvhodnějším řešením. Stejnou službu včetně komfortu zajistí automatická vrata, ale jen výplň a zpracování by měly být honosnější.

Brány pojezdové nebo samonosné

Moderní posuvné brány dělíme obecně na pojezdové a samonosné. Oba druhy jsou poháněny elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. U tohoto řešení je však nutné zajistit prostor na jedné straně, kam se křídlo brány posunuje. Pojezdové brány mají kolejnici pevně zabudovanou v zemi, po které se brána pohybuje. Jsou levnější než samonosné, ale vyžadují častější údržbu v zimě nebo na podzim, kdy padá listí ze stromů a kolejnice se zanáší. Základem posuvné samonosné brány je ocelový C profil s kolejnicemi, po které se pohybuje křídlo. Je vedeno asi 8 až 10 centimetrů nad zemí, takže není nutné ani odklízet v zimě sníh.

Brány se ovládají dálkovým ovladačem nebo mobilem

Když není možné křídlo brány posunout do strany, například proto, že vjezd je mezi dvěma pevnými objekty, zvolí se automatická vrata. Obě křídla se otevírají a zavírají současně. Křídla vrat se mohou skládat na sebe, ale teleskopická vrata fungují tak, že křídla se do sebe zasouvají nebo přiklápějí. Všechny druhy bran i vrat se díky řídicí jednotce dají ovládat ručně i dálkové. Buď existuje samostatný dálkový ovladač, v současné době se však spíše využívá mobilní telefon a systém GPS. Ve firmě může mít každý zaměstnanec, který využívá vjezdu, samostatný kód.

 

Témata: brány, branky, ploty, oplocení, plot, křídlové brány, automatické brány, vrata, automatická vrata | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300