Letouny VistaJet Challenger 350 v provozu, jako první v Evropě nabízíme lety ve strojích Challenger 350

Zadavatel: Marketwired, LP. | 22.10.2014 | Průmysl, energetika

Dva stroje Challenger 350 létají v evropské flotile společnosti VistaJet od prvního října. Čtyři další stroje Challenger 350 se k flotile VistaJet přidají na konci roku 2014. Ve druhém čtvrletí roku 2015 se flotila strojů Challenger 350 rozroste na 10 kusů.

LONDON, UNITED KINGDOM--(Marketwired / Pressweb) - Oct 20, 2014) - VistaJet, globální lídr v oblasti business letů, jako první společnost v Evropě nabízí lety ve zcela nových tryskových strojích Bombardier* Challenger 350*. Dva tryskové letouny Challenger 350 létají v evropské flotile společnosti od 1. října a již na svém kontě mají 110 letových hodin.

Společnost VistaJet rozšíří svou flotilu do konce roku 2014 o čtyři další stroje Challenger 350. Ve druhém čtvrtletí 2015 tak bude provozovat celkem 10 letounů Challenger 350. Prvních šest tryskových letadel pak nahradí současné stroje Learjet 60 XR, další letouny se pak budou podílet na celkovém rozšiřování flotily. Se zařazením nových tryskových letadel Challenger 350 do flotily budou rozšířeny služby v Evropě, Rusku a SNS, na Středním východě, v Africe a Asii.

„Poslední rok jsme na příchod nových tryskových strojů Challenger 350 do Evropy čekali opravdu netrpělivě. Zákazníci společnosti VistaJet již dalších šest až osm měsíců čekat nemusí. Naše stroje Challenger 350 jsou již ve službě. Jsme nadšeni, že jako první můžeme tyto vysoce výkonné letouny nabízet,“ řekl Thomas Flohr, zakladatel a předseda společnosti VistaJet.

„Od zákazníků máme velmi pozitivní zpětnou vazbu, obzvláště ohledně designu kabiny, technologií a komfortu. Těšíme se, až do flotily zařadíme další tryskové stroje Challenger 350,“ dodal pan Flohr.

Společnost VistaJet je jediným provozovatelem v oblasti business letů, která do každého svého spoje zařazuje letušku. Letouny Challenger 350 v konfiguraci pro společnost VistaJet obsahují skládací sedadlo pro letušku a disponují kabinovou přepážkou. Konfigurace stroje odpovídá vysokým standardem a úrovní větším letadlům flotily. Challenger 350 je vybaven nejnovějšími a nejpropracovanějšími systémy prostoru pro cestující v oboru. Mezi poskytovanými službami jsou přístup na Internet během letu prostřednictvím sítě Wi-Fi, moderní business prostor a tenké panelové reproduktory, které se za letu starají o dokonalou reprodukci zvuku.

Tryskový letoun Challenger 350 má skutečně mezikontinentální dolet o délce 5 926 kilometrů. Stroj je tak schopen bez mezipřistání zajistit spojení mezi všemi velkými městy čínského vnitrozemí a nabízí výjimečné možnosti pro cestování mezi nejdůležitějšími africkými městy. Možnosti mezikontinentálních letů jsou také skvělé, bez mezipřistání lze přeletět například mezi Moskvou a Dubají, Rijádem a Ženevou nebo Hong Kongem a Bombají. **.

O společnosti VistaJet

Společnost VistaJet vlastní a provozuje největší soukromou flotilu letadel Bomardier ve třídě business. Většinu z více než 41 strojů tvoří tryskové letouny Global a Challenger s velkou kabinou pro pasažéry a dlouhým doletem. Společnost VistaJet je známá poskytováním konzistentních služeb napříč celým světem. Celá flotila se vyznačuje identickými vnějšími značky i vnitřním uspořádáním prostoru pro pasažéry. VistaJet je v současnosti díky své strategii propojování zákazníků se všemi kouty světa a dokonalého pokrytí jasnou jedničkou na trhu. Společnost se může pochlubit rozsáhlými zkušenostmi s leteckou obsluhou nejobtížněji dosažitelných míst na zemi. Zprávy a informace k dispozici na adresewww.vistajet.com.

*Registrované nebo neregistrované obchodní známky společnosti Bombardier inc. nebo jejích dceřiných společností.

**Za určitých provozních podmínek.

 

Informace poskytuje 

Danielle Boudreau
VistaJet International 
+44 (0) 7824144745 
danielle.boudreau@vistajet.com

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com