Hutní materiál poskytuje firma Technimat

Hutní materiá lod Technimat
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.9.2021 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Co potřebuje stavební a strojírenská firma nebo zemědělský podnik, když shání hutní materiál? Aby prodejna byla blízko a poskytla co nejširší sortiment výrobků v tomto segmentu. Firma Technimat Teplice vybudovala od roku 1993 na celém území severních, západních a středních Čech obchodní síť s pěti velkosklady, které poskytují nejen požadované produkty, ale také řadu služeb, například řezání, stříhání, ohýbání betonářské oceli i kari sítí do požadovaného tvaru. Spolupracuje s renomovanými evropskými výrobci, například se společnostmi Celsa Group, AFV Acciaierie Beltrame S.p.A., Ferriere Nord S.p.A, ArcelorMittal, Elbe-Stahlwerke Feralpi GmbH a Železárny Annahütte Prostějov.

Hutní materiál zahrnuje profilovou a betonářskou ocel, plechy a jakly

Hutní materiál zahrnuje profilovou a betonářskou ocel, trubky, plechy, jakly a svařovací materiály. Profilová ocel se používá ve všech průmyslových oborech, zejména však ve stavebnictví pro výrobu ocelových konstrukcí. Umožňuje stavět lehké, ale pevné stavby s vysokou nosností. Profilová ocel se liší podle tvaru průřezu, většinou se rozlišuje podle velkých písmen H, T, U a I. Bez profilové oceli by nevznikly mimořádné stavební unikáty, jako jsou železniční mosty či mrakodrapy. Hutní materiál je také betonářská ocel, což jsou tyče a kari sítě, které mají na svém povrhu výstupky, tzv. žebírkování.  

Hutní materiál jsou i svařované či bezešvé trubky

Hutní materiál se vyrábí v ocelárnách, kde se původní ocelový polotovar mění na požadovaný produkt. Například trubky se vyrábějí válcování za tepla i za studena, protahováním či vytlačováním a také svařováním. Rozlišují se na bezešvé a svařované. Bezešvé trubky jsou určeny pro vedení kapalin a plynů i pod vysokým tlakem, využívají se proto v hydraulických dílech různých zařízení i v automobilovém průmyslu. Svařované trubky nacházejí uplatnění jako konstrukční materiál pro stavbu různých přístřešků, ve strojírenství a energetice.

 

Témata: hutní materiál, trubky, ocelové profily, jakly, betonářská ocel, profilová ocel | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300