Dopřejte svému domovu soukromí zevnitř i zvenčí!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 21.9.2017 | Reality, bydlení

Spousta lidí si myslí, že život v domečku nemá jedinou chybu. Žijete si ve vlastním, jste sami sobě pánem, nemusíte se řídit názory ostatních a svoje bydlení si zvelebujete podle svých představ. Jenže ne vždy je všechno tak růžové, jak se možná na první pohled zdá. Majitelé rodinných domků se často potýkají s problémem v podobě nedostatku soukromí. Zvláště tam, kde jsou parcely tak blízko u sebe, že ze svého okna vidíte až k sousedům do obýváku a stejně tak to platí i naopak. Možná i vám vadí, že k vám vaši sousedé hledí jako do otevřené výkladní skříně a řešíte otázku, jak se jejich dotěrných pohledů zbavit a dopřát si toužené soukromí.

Ochrana slibující vícero výhod

Vadí vám, že máte oči vašich sousedů neustále v zádech? V tom případě pro vás máme zajímavé řešení, které s sebou přináší hned několik výhod. Na mysli máme venkovní žaluzie Praha, které zajistí, že k vám domů už nebude vidět a vy si tak užijete zasloužené soukromí. Navíc díky nim prodloužíte životnost vašich oken, protože již nebudou vystavena vlivům přírody. Jako třešničku na dortu zmíníme nižší náklady na vytápění, jelikož díky venkovním žaluziím nebude z domu unikat tolik tepla a vy snížíte tepelně ztráty. Tak co říkáte? Nezní to fajn?

Návrat k tomu, co bylo dobré

Venkovní žaluzie jsou jedna věc, jak ale vyřešit otázku stínění i soukromí v interiéru? Jistě si pamatujete látkové rolety, které před několika lety bývaly hitem a objevovaly se snad v každé domácnosti. A víte co? Ne nadarmo se říká, že se dobří holubi vracejí. Současné látkové rolety nemají s těmi minulými nic společného, vypadají lépe, mají kvalitnější materiál i provedení a u vás doma se stanou vítanou třešničkou na dortu.

Možná chcete být originální

Jestliže toužíte po něčem originálním a víte, že látkové rolety nejsou nic pro vaši domácnost, určitě vás nadchneme naším dalším tipem: a tím jsou římské rolety Praha. Římské rolety jsou mezi lidmi stále populárnější, protože přináší zase něco nového a neokoukaného, co ještě není v českých domácnostech tak úplně běžné a zažité. A možná to je pro vás to ideální řešení, jak domů vnést originální design a zároveň vyřešit otázku soukromí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667