Obchodní centrum Park Hostivař nabízí podzimní aktivity pro každého

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 17.9.2015 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Obchodní centrum Park Hostivař připravilo podzim plný aktivit a zábavy pro děti i dospělé. Sychravé a chladné počasí tak mohou návštěvníci tohoto centra trávit například pravidelnými měsíčními kurzy zdravého vaření vždy třetí středu v měsíci od 18 hodin a děti se zabaví v Hostíkovo divadélku, které se koná každé úterý  od 14 hodin. Pro děti a malé sportovce bude 25. – 27. září probíhat nábor do hokejbalového týmu HBC Hostivař. A pokud by to nestačilo, nově otevřený svět saunování Saunia, má připravené saunovací rituály. Nejmodernější multikino v České republice – Premiere Cinemas – s kompletní projekcí v rozlišení 4K ve všech sálech, pak pohádkové předpremiéry pro děti. OC park Hostivař se tak těší na své zákazníky, mezi které právě rodiny s dětmi patří.

Aktivity, které připravujeme pro rodiny s dětmi, dospělé zákazníky i naše nejmenší, připravujeme s cílem připravit v našem centru návštěvníkům příjemně strávené chvíle a co nejvíce jim zpestřit každodenní nákupy. V chladnějším podzimním počasí tak nabízíme zázemí a program pro všechny naše zákazníky, který se snažíme vytvářet tak, aby byl především originální a zajímavý“ uvádí Lenka Kulda, ředitelka OC Park Hostivař.

Pro vyznavatele zdravého životního stylu připravilo Obchodní centrum Park Hostivař ve spolupráci s prodejnou zdravé výživy Herba pravidelné měsíční podvečerní kurzy Zdravého vaření. Výsledkem bude nejenom zdravé, ale také chutné jídlo, které se návštěvníci naučí připravovat krok za krokem. Kurzy budou probíhat v prostorách Obchodního centra Park Hostivař vždy od 18:00 a zahrnují přednášku, ukázku vaření, ochutnávku, recepty pro daný den a konzultaci s výživovou poradkyní Petrou Polanskou. Přihlášky ke kurzům probíhají přímo v prodejně Herba, která se nachází ve 2. patře obchodního centra.

     Termíny a zaměření Kurzů zdravého vaření
• 21. října    Pečeme bezlepkově
• 18. listopadu    Chutné pomazánky
• 16. prosince    Vánoční cukroví zdravě

Pro dětské návštěvníky probíhají v kinosále ve 2. patře obchodního centra pravidelná Hostíkova divadélka. Dětský maskot tak dětem každé úterý od 14 hodin představí jednu pohádku v podání divadelních souborů, které s tímto centrum dlouhodobě spolupracují. Děti tam mohou v září shlédnout pohádky: Haló děti škola, školka volá (22. září) a Jak koťátko zapomnělo mňoukat (29. září). V říjnu a listopadu pak na ně čekají například pohádky O lišce, Pohádky o medvědovi, Dráček mráček a barevný podzim a další. Jejich seznam je uveden na stránkách centra www.parkhostivar.cz 
 

Pro zájemce o hokejbal je 25. – 27. září připraven nábor nových sportovců do nohejbalového týmu HBC Hostivař. Týkat se bude chlapců v ročnících 2003 – 2009 a nově také dívek v ročnících 2003 – 2005.  Probíhat bude vždy od 13:00 do 18:00.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon maskot_hostik_nahled.jpg160.8 KB
Image icon ochostivar_2_nahled.jpg218.44 KB
Témata: Praha 10, OC Park Hostivař, podzimní akce, pro děti, vaření, kurzy vaření, divadélko, děti, kam s dětmi, hokejbal | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047