Průmyslové oplocení pro exteriéry i interiéry

Průmyslové oplocení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 18.7.2021 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) -Ve skladu potřebujete ohraničit speciální prostor pro drahé zboží a stroje, nebo zabezpečit místo s nebezpečnými a hořlavými látkami, kde je nutné stálé větrání. K tomu se hodí průmyslové oplocení. Nejvhodnější materiál pro takový plot je kov, který je odolný proti ohni i chemickým látkám, snadno se zpracovává a svařuje. Někdy je ohraničení jen symbolické, k tomu stačí například drátěné pletivo nebo svařované plotové dílce, jindy se hodí pevné kovové mříže doplněné ostnatým drátem. Sami si rozhodnete, jak pevný musí plot být, a zda je to přiměřená ochrana uskladněného zboží.

Průmyslové oplocení pro zabezpečení staveniště

Při dnešní výstavbě se úřady zajímají také o to, jak zabezpečíte stavební prostor. Potřebujete průmyslové oplocení a jeho návrh bývá i součástí stavební přípravy. Pravděpodobně zvolíte mobilní oplocení a teprve po dokončení stavby si vyberete stabilní průmyslové oplocení. Neprůhledné mobilní ploty, například s trapézovým plechem, se dávají tam, kde nechcete, aby kolemjdoucí viděli průběh stavby. Znáte to: co oko nevidí, ruka nechce. Otevřené staveniště, kde jsou umístěny stroje i drahý stavební materiál, může lákat zloděje. Někteří z nich jsou tak drzí, že odjedou i s buldozerem.

S kovovým materiálem se dá ohraničit i komplikovaný prostor

Jaké druhy průmyslové oplocení nabízí? Pokud má být takový plot v interiéru, například ve výrobní hale nebo skladu, je vhodná varianta pletivo nebo kovové mřížoví. Z jednotlivých dílů se dá svařit plot i pro prostorově komplikované místo. V exteriéru se hodí sloupky a kovové pletivo nebo svařované drátěné díly. Pro zabezpečení staveniště se nejčastěji používají plné plotové dílce z trapézového plechu doplněné ještě o ostnatý drát. U takového typu oplocení máte zajištěno, že nikdo neuvidí, co se na staveništi děje a vniknutí do tohoto prostoru by bylo opravdu obtížné.

 

Témata: průmyslové oplocení, oplocení do skladu, skladové oplocení, oplocení na míru. ploty | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300