Kde pořídíte kvalitní pracovní oděvy? Máme skvělý tip!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 21.7.2018 | Stavebnictví

Pojem pracovní oděvy známe nejen ze zaměstnání, kdy je většina z nás ze zákona povinna nosit na pracovišti speciální oblečení a případně i pomůcky, ale stále častěji se s ním setkáváme i ve svém volném čase. Pracovní oděvy totiž lze používat jak v práci, tak i doma - například přu zahradničení nebo kutilských pracích. Ať už hledáte pohodlné pracovní oblečení do práce či na doma, určitě pro sebe žádáte jen to nejlepší - kvalitu, pohodlí a zajímavý design.

Bundy, monterky, trička i mikiny

Pracovní oděvy jsou poměrně široký pojem. Možná nevíte, co všechno si pod ním můžete představit. V e-shopu rucedozadu.cz, který se specializuje nejen na pracovní oděvy, ale i obuv a ochranné pracovní pomůcky, najdete různorodé zboží. Pořídit zde můžete bundy, dlouhé i krátké monterky, pracovní trička vyrobená z kvalitního a na dotek příjemného materiálu, hřejivé mikiny, praktické vesty i čepice. Určitě je z čeho vybírat a každý si zde dokáže přijít na své.

Pro muže i ženy

Mysleli jste si, že pracovní oděvy slouží jen mužům? Ale kdepak! Internetový obchod rucedozadu.cz moc dobře ví, že i ženy pro sebe při práci vyžadují maximum pohodlí, proto se jejich sortiment zaměřuje jak na muže, tak i na ženy. Vybírat lze podle odpovídajících velikostí, rozhodnutí vám může ulehčit i samotný design.

Ať je váš outfit kompletní

Nejen pracovní oděvy slouží pro vaši bezpečnost a pohodlí při práci. Nezapomínejte ani na ochranné pracovní pomůcky, které mají rovněž svou důležitou roli. Mezi pracovní pomůcky můžeme zařadit například helmy, v této kategorii najdete především rukavice a to hned v několika provedeních - jednorázové, protipořezové, kožené, antivibrační a mnoho dalších. Zapomenout nesmíme ani na ochranu sluchu nebo zraku. Při své práci, ať už v zaměstnání nebo doma, tak budete v maximálním bezpečí i pohodlí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667