Technimat: Nejen prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.7.2015 | Služby

Praha (Pressweb) - Jsou prodejci a „prodejci.“ Prodávat jakékoliv zboží je dnes nejen samotným naplněním nabídky a poptávky, ale především vztahem mezi prodávajícím a klientem. Aspoň tak chápeme prodejní služby u nás, ve společnosti Technimat.

Náš klient je náš partner a záleží nám tom, aby u nás nejen nakoupil ať už betonářskou ocel nebo profilovou ocel, ale především aby mu naše zboží sloužilo přesně tak jak si představoval. Pro obyčejného prodejce naplněním požadavku a dodáním jeho služby končí. Objednáte-li například ocel u nás, můžete počítat s daleko širší nabídkou doprovodných služeb.

Potřebujete dodanou ocel rozdělit na přesné díly? Při dělení materiálu rozdělíme, rozřežeme nebo nastříháme veškerou ocel, kterou jste u nás zakoupili. Pokud potřebujete betonářskou ocel nebo kari ohnout do požadovaných tvarů, stačí nám donést výkresy s projektovou dokumentací a my vám podle ní ocel vytvarujeme.

Nemusíte disponovat dostatečně kapacitními auty. My se přepravou profilové oceli a dalších hutních výrobků zabýváme denně a rádi Vám zakoupenou ocel dovezeme na určené místo. Na Vás bude jen použít ji, jak jste zamýšleli.

I při důkladném plánování stavby se může stát, že Vám nějaká ocel zbyde. Přebytečný hutní materiál nemusíte vozit se ztrátou do sběrny. Rádi od Vás vykoupíme veškerou betonářskou i profilovou ocel ale i další přebytky.

Vážíme si našich stálých partnerů a při opakovaném nákupu oceli a hutních výrobků Vám rádi nabídneme slevu. A to není zdaleka vše. Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové, a pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, rádi Vám pomohou a poradí.

Profilová ocel, betonářská ocel, sítě, pletiva, zkrátka hutní materiál všeho druhu v celkem šesti velkoobchodních centrech a široká škála poprodejních služeb. To je Technimat.

Témata: profilová ocel, hutní materiál, pletivo, betonářská ocel | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300