Fanoušci EURA 2016 drží pěsti výzdobou bytů

Fanoušci EURA 2016 drží pěsti výzdobou bytů
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.6.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Jedna z největších sportovních událostí je v plném proudu a fanoušci jednotlivých týmů na EURU 2016 opět dokazují, že kreativitě ve způsobu fandění jednoduše nejde určit meze. Dresy, vlajky a šály nestačí, a tak se dostává na pořad dne i výzdoba interiérů. Samolepky na zeď s fotbalovými míči ovládly obývací pokoje, kavárny a další prostory nadšenců, kteří chtějí dát najevo, že to s podporou fotbalových machrů myslí opravdu vážně. A nutno dodat, že tenhle trend oceňují i bytoví architekti, pro které jsou samolepky na zeď vkusným zkrášlením domácností i veřejných objektů.

Trend samolepky na zeď zesílí v době Olympijských her

EURO 2016 však rozhodně není jednorázovou záležitostí, po jehož skončení by samolepky na zeď z interiérů zmizely. Designérka Kamila Horká přišla se zajímavou prognózou: „Dá se očekávat, že během Olympijských her přijdou prodejci s dalšími zajímavými dekory a trend samolepky na zeď ještě zesílí.“ Tuto předpověď potvrzuje i majitel jednoho z největších online obchodů samolepky-na-stenu.cz: „My se na letní sezonu připravujeme hodně poctivě a musím potvrdit, že prodeje v době významných sportovních událostí zaznamenávají nárůst.“

Výhodou samolepky na zeď mimo jiné však je, že i po skončení jakéhokoliv sportovního svátku nevyjdou jen tak z módy. Byt tak mohou krášlit trvale nebo je jejich majitelé jednoduše odstraní a nahradí jiným dekorem. 

Trhákem jsou nejen sportovní samolepky na zeď

Ačkoliv jsou sportovní samolepky na zeď jednoznačnou jedničkou mezi ostatními dekory, velmi oblíbené jsou i abstraktní vzory, pohádkové postavy do dětských pokojů nebo stromy a květiny. Tato dekorace je totiž pěkná a finančně výhodná zároveň, a tak po ní lidé sahají v případě, že chtějí interiér zkrášlit, ale nemají tolik finančních prostředků.

A léto je přece ideálním časem pro změnu, tak proč se po něčem pěkném nepodívat taky?

Témata: samolepky na stěnu, samolepka na stěnu, samolepky na zeď, samolepka na zeď | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300