Před prázdninami zve Zora Šimůnková na „2 deci“ do nové talkshow

Hosté pilotního dílu: Lukáš Petřvalský, Pavel Brycz a Robert Kareš
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 20.6.2016 | Kultura, hudba, divadlo

Praha (Pressweb) - 20. 6. 2016: Pilotní díl nové živé talkshow představí Zoru Šimůnkovou v nové roli moderátorky. Známá organizátorka literárních akcí tentokrát povede rozhovor se třemi zajímavými osobnostmi.

Prvními hosty budou Lukáš Petřvalský, varhaník Královské kolegiátní kapituly Nanebevzetí Panny Marie na Karlštejně, český spisovatel Pavel Brycz, který v roce 1999 získal Cenu Jiřího Ortena za knihu básní v próze Jsem město a nedávno mu vyšla nová kniha Střídavá péče pro Kukačku, a Robert Kareš, výkonný ředitel Pojišťovny VZP (PVZP), který těsně před živým vystoupením převezme poděkování náčelníka generálního štábu za podporu aktivních záloh.

„2 deci Zory Šimůnkové“ se uskuteční ve středu 29. června od 18 hodin ve vinárně Strada del vino v Pštrossově ul. 34 v Praze 1. Slosovatelné vstupenky jsou zdarma ke stažení na http://2deci-zory-simunkove.eventbrite.co.uk.

Z pořadu vznikne videozáznam, jehož produkci zajišťuje společnost e.vox. Partnery pilotního dílu je společnost Bicchiere provozující vinárnu Strada del vino, nakladatelství Metafora, tradiční nožířská firma Mikov a Pojišťovna VZP.

Zora Šimůnková je básnířka a organizátorka literárních akcí, mimo jiného je spoluorganizátorkou Literární Vysočiny, od roku 2003 každý měsíc uvádí vlastní pořad Večer přiměřených depresí a od loňska nově i federální verzi“ Česko-slovenský večer primeraných depresií.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024