Malešický háj: rezidenční projekt pro náročnou klientelu

Zadavatel: Janák Karel | 21.5.2022 | Reality, bydlení

Říci o některém z developerských projektů, že cílí na náročnou a movitou klientelu, je odvážné. O rezidenčním projektu Malešický háj se to říci může, protože se jedná o výjimečný počin, za kterým stojí renomovaná stavební společnost Metrostav Development. V pěti bytových domech najde vysněné bydlení pouze 107 vyvolených, přičemž v současné chvíli zbývají k prodeji pouze čtyři bytové jednotky. A důvody, proč se nerozmýšlet příliš dlouho? Tady jsou!

Perfektní lokalita v metropoli

Zeleň nebo dostupnost? Dojíždění nebo pracovní příležitost a školy? Bydlení v pražských Malešicích nenutí dělat kompromisy, zajímavá lokalita totiž nabízí vše. Je perfektně dostupná veřejnou městskou dopravou i vozem, pro který lze zakoupit garážové stání v podzemí. V oblasti je veškerá sociální a občanská vybavenost, nechybí školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody pro každodenní nákupy, pošta, lékárna, ale také místa pro volnočasové vyžití a sportovní kluby.

Udržitelné moderní bydlení

Architektonický projekt, který vznikl v kanceláři Noxia, navíc klade důraz na trvalou udržitelnost a minimalistickou architekturu. Výsledkem práce architektů je tak perfektní vnitřní řešení s úsporou každého centimetru cenné obytné plochy při zachování soukromí. Výhodou je i využití maxima denního světla, což je praktické a ekologické zároveň. S ohledem na životní prostředí projekt dbá na využití přírodních materiálů, obálka domů je z klasických pálených cihel.

Standardy pro nejnáročnější

Tím však výhody tohoto projektu vůbec nekončí. Moderní byty na Praze 10 totiž nabízejí nadstandardní výbavu, která potěší nejnáročnější klientelu. Mezi nadstandardy patří okna s trojskly a předokenními žaluziemi, na výběr jsou dýhované dřevěné podlahy v obytných místnostech nebo obklady a dlažba značky SINTESI v pěti dekorech. Koupelnu nadto ozdobí sanitární keramika Villeroy & Boch nebo baterie Grohe. Perličkou na závěr jsou vstupní a interiérové dveře české značky Lignis.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon pressweb.cz_malesickyhaj_01.jpg28.62 KB
Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.