Hygienické sáčky na toalety

Zadavatel: BEOM.cz | 21.5.2018 | Obchod, e-commerce
KatrinCz.eu
Autor fotografie:
KatrinCz.eu

Každý, kdo provozuje veřejné záchodky, tam chce jistě udržovat pořádek. K tomuto účelu Vám velice dobře poslouží hygienické sáčky a zásobníky na dámské hygienické sáčky, které můžete zakoupit v internetovém obchodě Katrin. Tento internetový obchod se zabývá prodejem hygienických pomůcek, které se hodí na jakákoli veřejné místa jako jsou třeba, restaurace, nemocnice, velké společnosti či zdravotnická zařízení.

Hygienické sáčky a zásobníky na veřejné toalety

V podstatě na jakékoli dámské toalety se budou hygienické sáčky hodit. Ať už na záchodky na Vašem pracovišti či na veřejné záchody, které navštěvuje opravdu velká spousta lidí a musí se zde hodně dbát na to, aby byly záchodky čisté. Zásobníky na dámské hygienické sáčky v podstatě mohou být vedle každé toalety, protože zaberou jen malou část místa. Každá dámy jistě na toaletách ocení, když může použité hygienické pomůcky hned vyhodit a ne složitě hledat do čeho je uloží, tím samozřejmě zůstane hygiena toalet na vysoké úrovni a spokojeni budou jak návštěvníci toalet tak i ti, kdo toalety uklízí.

Internetový obchod Katrin Vám nabízí zásobník na hygienické sáčky ve dvou barevných provedeních a to v černé a bílé barvě. Vyrobeny jsou z odolného plastu a jejich použití je opravdu jednoduché. Dámské hygienické sáčky Katrin se do nich vkládají velice jednoduše a jejich výměna Vám nezabere ani minutku. V nabídce má obchod i zásobník na hygienické sáčky, který je zároveň i košem, takže je to 2 v1.

Čisté toalety díky hygienickým sáčkům

Nakupovat můžete v obchodě Katrin z pohodlí Vašeho domova, dodání je velmi rychlé, protože většinu svých výrobků si obchod drží skladem. Nakoupit zde mimo hygienických sáčků a zásobníků můžete i další důležité hygienické pomůcky, jako jsou třeba utěrky, ubrousky či mýdla a to za velice výhodné ceny.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz