Krby jsou v dnešní době cenově dostupné

Krb si může doma vybudovat každý
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 21.5.2015 | Služby

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte nad pořízením kvalitního krbu? Máme pro Vás dobrou zprávu! V dnešní době jsou totiž krby již cenově dostupné opravdu pro každého. Pořiďte si krb i Vy a čerpejte výhody, které nabízí. Díky moderním krbovým vložkám bylo možné otevřené ohniště krbu uzavřít, nepřipravit vlastníky o pohled do ohniště a zároveň zajistit efektivitu v podobě tepla. Krby jsou díky krbovým vložkám efektivním zdrojem tepla a mají velice krátkou dobu náběhu. Z výdechů může již během několika málo minut proudit do místnosti teplý vzduch a právě to dělá krby mezi topidly na tuhá paliva takřka nepřekonatelné.

Krby jsou rychlým zdrojem tepla a cena paliva se pohybuje opravdu nízko. Ušetřit několik tisíc korun ročně tak bude se správně zvoleným krbem hračka. Pro klidnou obsluhu se také určitě vyplatí pořídit si koše na dřevo, vysavače na popel a další krbové nářadí.

Nejen nářadí, ale i kvalitní krby můžete zakoupit v internetovém obchodě Kkk-Zlin.cz. Tento internetový obchod vlastní taktéž kamennou pobočku a tak si krby můžete prohlédnout na vlastní oči a přesvědčit se, že nekupujete zajíce v pytli. Odborný personál Vám navíc mile rád poradí a zodpoví Vaše dotazy.

Populární mezi zákazníky je momentálně krb Adonis. Jeho výkon se pohybuje mezi 2,9 – 8,8 kW a vytápěcí schopnost má 50 – 160 m3.  Topit můžete v těchto krbech nejen dřevem, ale také pomocí ekobriket.  Dalším oblíbeným modelem je krb od výrobce HAAS+SOHN – Rhone. Je o něco levnější než předchozí zmíněný model a jeho jmenovitý výkon je 3,7 – 8 kW. Vytápěcí schopnost se pohybuje mezi 65 – 145 m3 a topit v něm opět můžete pomocí ekobriket či klasického dřeva.

V nabídce obchodu najdete ještě několik dalších krbů s výměníkem i bez výměníku, již víte, který bude ten Váš? Nechte si poradit, nebudete litovat!

Témata: krby, krb | Region: Zlínský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300